.     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

بازدید فرماندار از بزرگترین مجتمع سالمندان روستایی کل کشور

استفاده از ظرفیت های خیرین بومی و غیر بومی در جهت جذب سرمایه برای حفظ ونگهداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، پیش بین فرماندار شهرستان به همراه مسئولین از بزرگترین مجتمع سالمندان روستایی کل کشور در روستای مزینان بازدید به عمل آوردند.

فرماندار در این بازدید ضمن خداقوت و تشکر از تاسیس کنندگان این مجموعه به ظرفیت های خیرین بومی و غیر بومی اشاره کرد و افزود:ما میتوانیم با استفاده از ظرفیت های خیرین بومی و غیر بومی در جهت جذب سرمایه برای حفظ و نگهداری و تکمیل این مجموعه بزرگ استفاده نماییم .

وی درادامه به ایجاد فضای سبز مناسب اشاره و اظهار داشت: سالمندی دوران حساسی از زندگی انسان است و توجه به مسائل و نیاز های این مرحله یک ضرورت اجتماعی است بر این اساس، توجه به طراحی فضاهای سبز مناسب  برای ارتقا سلامت و کیفیت زندگی سالمندان باشند، اهمیت بسزایی می یابند.

در ادامه خانم مزینانی موسس این مجموعه گفت:این مجتمع با ۱۵۵۰متر مربع زیربنا در ۴ فاز کلنگ زنی شده است که تا کنون این پروژه در دوفاز به مرحله بهره برداری رسیده است و قرار بر این شد تا فازهای دیگر این مجموعه نیز تکمیل و به بهره برداری برسد

وی با اشاره به فاز های این مجتمع ابراز داشت:فاز اول برای نگهداری ازسالمندان تعیین شده است که تمامی کار آن انجام و در این فاز خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی و خدمات پزشکی ارائه می  گردد 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان