.     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

بازدید فرماندار و معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از پایگاه امداد و نجات روستای مهر

لازمه خدمات رسانی مطلوب به زائران و مسافران افزایش و تجهیز نمودن پایگاه های امداد و نجات در مسیر این شاهراه ارتباطی می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، پیش بین فرماندار شهرستان داورزن ، دکتر حبیبی معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور ،نجفی بخشدار باشتین و جباری رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار از پایگاه امداد و نجات روستای مهر از توابع بخش باشتین بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید فرماندار با اشاره به شاهراه ارتباطی این شهرستان اظهار داشت: لازمه خدمات رسانی مطلوب به زائران و مسافران  افزایش و تجهیز نمودن پایگاه های امداد و نجات در مسیر این شاهراه ارتباطی می باشد.
فرماندار با تجلیل از تلاش های شبانه روزی نجاتگران جمعیت هلال احمر در امر امدادرسانی بموقع به حادثه دیدگان از سوانح جاده ای، مطالبی پیرامون ارزش خدمت رسانی به مردم و حادثه دیدگان را بر شمردند .
وی در ادامه با اشاره به بناهای تاریخی و گردشگری شهرستان افزود: با توجه به عبور سالانه حدود 20 میلیون مسافر و زائر از مسیر این شهرستان باید با معرفی قابلیت های فرهنگی و جاذبه های گردشگری منطقه زمینه توقف مسافران و زائران را در این شهرستان مهیا کنیم
وی کاروانسراهای تاریخی بین راهی مهر، مساجد قدیمی، یخدان ها، آتشکده آذربرزین مهر، روستاهای قدیمی مزینان و باشتین، مناطق ییلاقی و آبشارهای منطقه بفره و کویر جنوب داورزن را بخشی از آثار تاریخی و دیدنی این شهرستان ذکر کرد


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان