.     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۸

برگزاری جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده با حضور فرماندار محترم

‍ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری داورزن، جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده با حضور فرماندار و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار در این جلسه به بحث ظرفیت شناسی تولیدات صنایع دستی وخانگی مثل سفال پرداختند و اظهار داشتند: شهرستان داورزن و روستاهای آن از جمله روستای مهر از ظرفیت بالایی برخوردار می باشد و ما می توانیم با تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال در منازل به خصوص برای بانوان که وقت بیشتری را دارند این فرصت را مهیا سازیم تا باعث جذب تمام خانواده شویم و کانون گرم خانواده گرمتر و محکم تر شود.
وی در ادامه با بیان اینکه بانوان شهرستان در زمینه تولید صنایع داخلی ظرفیت بالایی دارند افزود: جهاد کشاورزی بایستی برنامه ریزی کند تا در زمینه تولید صنایع داخلی و همچنین بانوانی را که از این ظرفیت ها برخوردار هستند شناسایی و معرفی نمایند.
وی در ادامه در پاسخ به مطالبات اوقات فراغت بانوان ودختران در زمینه ورزش واستفاده بانوان از فضای خیس در (استخر روباز)اشاره و افزودند : بانوان می بایست خود پیگیر مطالباتشان باشند و گزارش این اقدامات را به فرمانداری اعلام تا بتوانیم با حمایت و گرفتن اعتبارات به دنبال استخر سرپوشیده باشیم و انتظار ما ازعوامل انتظامی در مسائل و مشکلات بانوان به خصوص استخر رو باز این است که با رعایت معیار و همه ضوابط پیش قدم باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان