.     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۸

بازدید فرماندار محترم و مدیران ادارات از اداره آموزش و پرروش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری داورزن: پیش بین فرماندار شهرستان داورزن ، معاون فرماندار و مسئولین ادارات از اداره آموزش و پروش بازدید به عمل آوردند.
در این بازید فرماندار با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یک دستگاه تولید سرمایه انسانی واجتماعی است اظهار داشتند: آموزش و پرورش، در هر معنا و مفهومی که بکار رود، می تواند وسیله لازمی باشد جهت پیشرفت هر تحول دریک جامعه و بخصوص تحولی که در شئون مختلف اجتماعی بکار رفته و سیاست زندگی جمعی را استحکام می بخشد. به همین جهت آموزش و پرورش به بیان همه مسئولان کشور به ویژه مقام معظم رهبری یک دستگاه سرمایه محور است.
وی بر استفاده از ظرفیت خیرین شهرستان تاکید کرد و افزودند: برای توسعه، ساخت و تجهیز مدارس باید از همین ظرفیت های بومی موجود استفاده کرد و در این راستا آموزش و پرورش به عنوان یکی از مقوله های مهم اجتماعی و زیر بنای توسعه اجتماعی در اولویت قرار گیرد.
در پایان فرماندار شهرستان داورزن ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر و کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشتند: امیدوارم با برنامه ریزی و همدلی و استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده و مفید بتوانیم گام های مؤثرتری را برای شهرستان برداریم.
وی در این بازدید نیز با کارکنان شاغل در اداره آموزش و پرورش به گفتگو پرداخته و از نزدیک درجریان مشکلات آموزشی سطح شهرستان قرار گرفتند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان