.     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۸

برگزاری جلسه کارگاه آموزشی توانمندی سازی بانوان با حضور فرماندار محترم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری داورزن: دومین جلسه کارگاه آموزشی توانمندسازی بانوان و خانواده با حضور فرماندار و اعضای کارگروه در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.
در ایتدای این جلسه فرماندار ضمن خوشامدگویی و تبریک روز دهیار به بانوان دهیارحاضر در جلسه به اهمیت نقش آنان دریک روستا پرداخته و اظهار داشتند: نقش یک دهیار در روستا همانند نقش یک رئیس جمهور در سطح کلان کشور می باشد. همه وظایفی که یک رئیس جمهور در بعد داخلی منهای روابط خارجی و سیاست خارجی دارد یک دهیار در سطح جغرافیای سرزمینی روستای خودمنهای برخی اختیارات مثل اعلام ساعت رسمی کشور،اعلام تعطیلی وعزای عمومی ،و... عهده دار می باشد.
وی در ادامه به طیف گسترده مسئولیت فرمانداری در قبال بانوان اشاره و افزودند: باتوجه به اینکه مسائل مربوط به بانوان به عنوان یکی از وظایف ذاتی فرمانداری می باشد، رفتار سازمانی مشاور امور بانوان منعکس کننده سطح مطالبات قشر بانوان به فرمانداری خواهد بود.
وی در ادامه افزودند : خود بانوان بایستی نیازمندی ها و ظرفیت های بانوان شهرستان را شناسایی و در آن زمینه توانمندشده و خود در آن ظرفیت ها قرار بگیرند. فرماندار در ادامه بر اوقات فراغت بانوان شهرستان تاکید کرد و افزودند: باید با اجرای برنامه های آموزشی و ورزشی از جمله تورهای گردشگری و استفاده از فضای خیس(استخر)برای بانوان فرصت مناسبی برای اوقات فراغت بانوان ایجاد کرد.
وی در پایان به ارائه اصول 30 گانه کارگاه آموزشی توانمندسازی بانوان پرداختند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان