.     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۶

برگزاری اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری داورزن:   اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت با حضور معاونت فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه معاونت فرمانداری ضمن خوشامدگویی به حاضرین جلسه فرارسیدن هفته دولت را که با شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید رجایی و باهنر است، تبریک گفتند.
ایشان در ادامه افزودند: در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است و همچنین جان‌فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد. در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشودند.
مهندس عبدالهی در ادامه با اشاره به عملکرد دستگاه ها درهفته دولت اظهار داشتند: در این هفته تمام ادارات و دستگاهها اجرایی باید اقدامات خود را طی یک سال که انجام داده اند به مردم نشان دهند.
وی در ادامه با بیان اینکه میز خدمت برای تسهیل امور مردم می باشد ایراد کردند: با توجه به تاکیدات استاندار محترم خراسان رضوی میز خدمت باید در دستور کار همه دستگاه های اجرایی باشد. هر اداره ی که در هفته دولت فاقد پروژه های قابل افتتاح ویا کلنگ زنی هستند برای اطلاع رسانی  خدمات دولت و نظام  در میان اقشار مختلف مردم آمده و به ارائه گزارش پردازند.
در ادامه مقرر گردید کلیه ادارات شهرستان، لیست پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی خود را به فرمانداری ارسال نمایند. همچنین مقرر گردید شهرداری و بخشداران بخش های تابعه جهت فضاسازی و آذین بندی سطح شهر و روستاها متناسب با شعار هفته دولت اقدام کنند.
در پایان هر دستگاه به بیان دیدگاه و نظرات و پروژه های قابل افتتاح یا کلنگ زنی خود  در این ایام پرداختند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان