.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۳

بازدید از پایگاه جمعیت هلال احمر روستای مهر بخش باشتین شهرستان داورزن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری داورزن، سرپرست فرمانداری به همراه امام جمعه و برخی رؤسای ادارات از پایگاه جمعیت هلال احمر روستای مهر بخش باشتین شهرستان داورزن بازدید به عمل آوردند.
سرپرست فرمانداری در این بازدید اظهار داشت: جمعیت هلال احمر با برخورداری از توانایی بالای نیروی انسانی، امکانات پشتیبانی و تجهیزاتی می تواند نقش موثری در امداد رسانی در اقصی نقاط کشور داشته باشد.
 ایشان با بیان اینکه آموزش های فراگیر خدمات امدادی با هدف تقویت هر چه بیشتر جامعه برای مقابله با حوادث ضروری است گفت: آحاد مردم جامعه حتی در دورترین روستاهای شهرستان نیز باید آموزشهای امداد و نجات را فرا بگیرند تا در زمان وقوع بحران تلفات به حداقل ممکن برسد.
 مهندس عبدالهی اضافه کرد : بهره‌گیری از نیروهای انسانی ماهر و آموزش دیده در ساختار جمعیت هلال احمر و استفاده بهینه از تجهیزات امداد و نجات در کاهش  بحرانها تاثیر گذار می باشد.
وی در پایان استقرار و فعالیت جمعیت هلال احمر در راههای مواصلاتی شهرستان را موجب دلگرمی و اطمینان خاطر مسافران و مردم شریف شهرستان دانست و از زحمات این عزیزان در حوزه امداد و نجات تقدیر و تشکر کرد.
 مسئول نمایندگی جمعیت هلال احمر شهرستان داورزن با بیان اینکه هلال احمر برای ارایه خدمات در سراسر دنیا مرزی نمی شناسد گفت: ترویج عضویت در جمعیت هلال احمر اشاعه فرهنگ انسانیت و نوع دوستی در جامعه است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان