.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۴

برگزاری جلسه بزرگداشت روز جهانی معلولین شهرستان داورزن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه بزرگداشت 12 آذر ، روز جهانی معلولین با حضور سرپرست فرمانداری به همراه امام جمعه ، بخشدار بخش باشتین و برخی رؤسای ادارات در محل مجتمع شهید حسن ریوندی روستای ریوند بخش باشتین شهرستان داورزن برگزار گردید.
سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی معلولین اظهار داشتند : با توجه به اینکه در روز جهانی معلولین قرار گرفته ایم دستگاه های اجرایی  مناسب سازی اماکن و معابر دولتی رعایت نمایند.
ایشان در ادامه افزودند : دستگاههای اجرایی مکلفند در اجرای پروژه های عمرانی ، ساختمانی ، عمومی و معابر بحث مناسب سازی را رعایت کنند و 7 راهبرد و اولویت توسط استاندار محترم برای       شهرستان ها و خود استان تعیین شده و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی در این 7 راهبرد مشهود است که شامل کاهش آسیب های اجتماعی ، ارتقاء شاخص های اجتماعی و مشارکت نظامند مردم است و در راستای رسیدن به این راهبرد ها یکی از کارگروه ها که مورد تأکید استانداری است کارگروه بررسی مسائل فرهنگی اجتماعی روستاها می باشدکه با حضور بخشداران و فرماندار به صورت ماهانه تشکیل و چه بهتر است که در سطح روستاها برگزار  و عملیاتی و کاربردی شود که نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد.
در ادامه این جلسه امام جمعه روز جهانی معلولین را تبریک و تهنیت گفته و ضمن تقدیر و تشکر از دستگاههای متولی این امر اظهار داشتند : زحمت این عزیزان که در این مسیر خدمت رسانی که انصافاً جزو بخش های سخت و مشکل است ستودنی است و انشاء ا... اجر ایشان ذخیره آخرت باشد و در کارهایشان موفق باشند.
در پایان ریاست اداره بهزیستی ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی معلولین به ارائه گزارشی از اقدامات خود پرداخته و بیان داشتند : روز جهانی معلولین است و یکسری مشکلات در حوزه معلولین است که بایستی در سطح شهرستان رسیدگی شود از جمله مناسب سازی معلولین  است و چون این شهرستان تازه تأسیس و در حال ساخت است بتوانیم با هزینه های کمتر مناسب سازی را انجام دهیم  و در جلسات که برگزار می گردد مصوب شود شهرداری در بحث مناسب سازی دقت بیشتری و توجه ویژه ای داشته باشد و این مناسب سازی علاوه بر رفاه معلولین برای خانم های باردار و سالمندان هم مؤثر می باشد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان