.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۴

بازدید از مجتمع فرهنگی و هنری شهید صانعی روستای مهر بخش باشتین شهرستان داورزن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : سرپرست فرمانداری به همراه امام جمعه ، بخشدار بخش باشتین ، برخی رؤسای ادارات ، شورا و دهیاران روستای مهر از مجتمع فرهنگی و هنری شهید صانعی روستای مهر بخش باشتین شهرستان داورزن بازدید بعمل آوردند.
سرپرست فرمانداری اظهار داشتند : مجتمع فرهنگی و هنری شهید صانعی روستای مهر در زمینی به مساحت 220 مترمربع و با اعتباری در سال 96 مبلغ 10 میلیون تومان و در سال 97 مبلغ 50 میلیون تومان و کمک های مردمی 15 میلیون تومان جذب و به این بنا تعلق گرفته است که شامل تمام خدمات فرهنگی و هنری از جمله انجمن تجسمی با 35 نفرهنرجو، انجمن فرهیختگان 70 عضو ، انجمن نمایشی نزدیک 50 نفر ، انجمن موسیقی 17 نفر ، انجمن سینما جوان 50 نفر عضو ، انجمن فیلم و عکس 40 نفر عضو و انجمن خوشنویسان با 80 نفر عضو مشغول به خدمت هستند.
عبدالهی در ادامه صحبت ها با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به بررسی موانع پیش روی فرهنگ و هنر شهرستان پرداخته و ابراز امیدواری نمودند که در صورت برنامه ریزی منسجم و فراهم نمودن بستری مناسب جهت ایجاد تعامل سازنده در بین دستگاه های متولی فرهنگ و هنر     می توان گامی بلند برای فرهنگ و هنر شهرستان برداشت.
در ادامه ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افزودند : در حال حاضر فیلمی به نام زنگ عروج به نویسندگی و کارگردانی آقای سعید خدایی و کار نمایشی با نام فرهنگ کویر  با نویسندگی آقای توکل و کارگردانی خانم نگین سهرابی در حال ساخت برای جشنواره کشوری می باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد :هیأت مدیره این مجتمع از 7 تیم ازاساتید دانشگاه و داورزنی الاصل هستند و اکثر هنرمندان سایر انجمن ها دارای مقام های کشوری ، استانی و بین المللی می باشند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان