.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۲

دیدار سرپرست فرمانداری با دکتر داورزنی معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان

طی ۶ سال گذشته از زمان تاسیس شهرستان همواره به دلیل نبود متولی ورزش اقدامات و پروژه های قابل توجهی در حوزه ورزش در سطح شهرستان انجام نگرفته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، عبداللهی سرپرست فرمانداری به همراه ریاست اداره ورزش و جوانان ،شهردار و اعضای شورای شهر و شهرستان داورزن با حضور در دفتر کار دکتر داورزنی معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
در این نشست عبداللهی ضمن تقدیر از پیگیری ها و زحمات ایشان در خصوص معرفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داورزن افزود:طی 6 سال گذشته از زمان تاسیس شهرستان همواره به دلیل نبود متولی ورزش اقدامات و پروژه های قابل توجهی در حوزه ورزش در سطح شهرستان انجام نگرفته است. که موجب نارضایتی در بین جوانان گردیده بود که با مساعدت جنابعالی در سال جاری علاوه بر معرفی ریاست اداره ورزش و جوانان اعتبار خوبی جهت احداث زمین چمن مصنوعی و سالن ورزش های رزمی و بدنسازی در نظر گرفته شده است که امیدواریم در خصوص تخصیص به موقع این اعتبارات اقدام گردد.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه روستای بیزه با کمک خیرین سالن ورزشی مناسبی را احداث نموده انداما برای استفاده بهینه از آن نیازمند کف پوش که طی پیگیری های دوماه گذشته وقول مدیر کل محترم مبالغی از اعتبارات شهرستان جهت تعمیر و تجهیز سالن ورزشی شهر داورزن و سالن بدنسازی و ورزش های رزمی توسط فرمانداری اختصاص یافته که اداره کل می بایست در اسرع وقت ادارای لازم برای جذب اعتبار را انجام دهدهمچنین با توجه به قول مساعدمدیر کل محترم مبنی بر تجهیز و راه اندازی 6 خانه ورزشی روستایی در سطح شهرستان انتظار  داریم ظرف یکماه آینده حداقل 2 خانه ورزشی در ایام دهه فجر افتتاح و به بهره برداری برسد.
در ادامه شهابی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز ضمن تشکر از نگاه ویژه دکتر داورزنی به ورزش قهرمانی و شهرستان داورزن گفت:در شهرستان داورزن امکاناتی از گذشته مهیا شده  که در حال حاضر بعلت کم توجهی در معرض فرسایش و تخریب است . سالن ورزش های باستانی روستای صدخرو بعنوان تنها زورخانه شهرستان و پروژه زمین چمن مصنوعی روستای چشام از آن جمله است که نیازمنداختصاص اعتبار جهت مرمت و بازسازی و تکمیل پروژه هستند . همچنین برای تعمیرات سایر سالن های ورزشی نیز نیازمند کمک مالی وزارتخانه هستیم که امید داریم جنابعالی در این قسمت شهرستان ریاری فرمائید .
در ادامه اعضای شوراها و شهردار محترم نیز دیدگاهها و مطالبات خود را در خصوص مسائل ورزشی و جوانان شهرستان مطرح نمودند.
در پایان دکتر داورزنی پس از استماع مطالبات مسئولین شهرستان ، برپیگیری این مطالبات در حداقل زمان ممکن تاکید نمود و اظهار امیدواری نمودند که با معرفی مدیر ورزش شهرستان ان شالله کمبود و مشکلات بزودی مرتفع گردد و ورزش داورزن طی ماه های آتی به جایگاه خوبی دست یابد   
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان