.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۳

ارتقاء روحیه نشاط و امید در جامعه با همدلی و تعامل ادارات با مردم تقویت می شود

مراسم ارتقای دادگاه عمومی داورزن به‌دادگستری و افتتاح دادسرای عمومی و انقلاب و معارفه دادستان با حضور عبداللهی سرپرست فرمانداری ، حجت الاسلام مظفری مدیر کل دادگستری استان و هیئت همراه ، اعضای شورای تامین شهرستان داورزن و مسئولین ادارات در محل سالن اجتماعات دکتر شریعتی داورزن برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مراسم ارتقای دادگاه عمومی داورزن به‌دادگستری و افتتاح دادسرای عمومی و انقلاب و معارفه دادستان با حضور عبداللهی سرپرست فرمانداری ، حجت الاسلام مظفری مدیر کل دادگستری استان و هیئت همراه ، اعضای شورای تامین شهرستان داورزن و مسئولین ادارات در محل  سالن اجتماعات دکتر شریعتی داورزن برگزار گردید .
در ابتدای مراسم عبداللهی سرپرست فرمانداری ضمن خیر مقدم و تبریک بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب به همدلی مسئولین اشاره و افزود:برای ارتقاء روحیه نشاط و امید در جامعه و از بین بردن فضای یأس و ناامیدی در جامعه لازم است با همدلی و هماهنگی روزافزون، این روحیه  را در جامعه و در میان مردم هر چه بیشتر تقویت کنیم
وی در ادامه خاطر نشان کرد: وظیفه همه مسئولین و دستگاه‌ها توجه و عنایت ویژه به مردم و پاسخگویی شایسته به مطالبات آنان است، و ضرورت دارد این موضوع از سوی همه دستگاه‌ها مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن، حجت‌الاسلام علی مظفری ظهر امروز در مراسم ارتقای دادگاه عمومی داورزن به‌دادگستری و افتتاح دادسرای عمومی و انقلاب و معرفی دادستان در سالن اجتماعات دکتر شریعتی داورزن گفت: رویکرد ریاست قوه قضائیه رسیدگی به‌مناطق محروم است که این مهم با ارتقای دادگاه به‌دادگستری در داورزن اتفاق افتاد.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: عملکرد موفق دادگاه در تراز شهرستان موجب شد تا با افتتاح دادسرا به‌عنوان مطالبات مردمی در کوتاه‌ترین مدت طی تیر ماه سال جاری موافقت شود و امروز پس از فراهم شدن مقدمات آن مراسم ارتقا برگزار و دادستان نیز معرفی شد.
وی ادامه داد: موقعیت داورزن در ورودی غرب خراسان رضوی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نیازمند این ارتقا بود، امیدوارم همچنان با کاهش پرونده‌های قضایی در این شهرستان روبه‌رو باشیم.
مظفری با بیان اینکه انتقاد حق مردم است، افزود: حضور پرشور مردم در صحنه‌ها همیشه پشتیبان نظام بوده است، وظیفه همه دستگاه‌ها باید خدمت با افتخار به‌ملت ایران باشد و دادسرا به‌عنوان حافظ حقوق عامه در سریع‌ترین زمان ممکن احقاق حقوق می‌کند.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه جذب نیرو و امکانات در اختیار قوه قضائیه نیست، ادامه داد: قانون منع به کارگیری بازنشستگان فرصت خوبی بود، دولت مکلف است بودجه و مجوز جذب نیرو به قوه قضائیه دهد، البته در حال حاضر، مدیریت درست این است که در این شرایط مد نظر قرار گرفته و اجرایی شود.
گفتنی است، در این مراسم محمد دهنوی به‌عنوان اولین دادستان  و رئیس دادسرای داورزن معرفی شد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان