.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۴

ناحیه صنعتی داورزن آماده جذب سرمایه گذار شد

با بهره برداری از زیر ساخت های ناحیه صنعتی این شهرستان با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران زمینه جذب سرمایه گذاران در این منطقه فراهم شده است

سرپرست فرمانداری داورزن گفت: با بهره برداری از زیر ساخت های ناحیه صنعتی این شهرستان با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران زمینه جذب سرمایه گذاران در این منطقه فراهم شده است.
علیرضا عبداللهی افزود: زیر ساخت ناحیه صنتعی داورزن شامل ایجاد معابر، رمپ های ورودی و خروجی، احداث شبکه برق، حفر چاه، تامین آب و اتاق نگهبانی است که تاکنون حدود 13 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.
وی اظهار داشت: ایجاد ناحیه صنعتی یکی از مطالبات مردم محروم شهرستان داورزن بود که با تلاش دولت تدبیر و امید محقق شده و اکنون در مرحله جذب سرمایه گذار قرار دارد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گفت: با فراهم کردن زیرساخت های لازم در ناحیه صنعتی داورزن، سه سرمایه گذار برای ایجاد خط تولید راویز فولادی، مواد شیمیایی و فوم اعلام آمادگی کرده اند که در مرحله اخذ مجوزهای لازم است.
اسماعیل نامنی افزود: در مرحله نخست زیر ساخت های 20 هکتار از مساحت ناحیه صنعتی داورزن به بهر برداری رسیده که ظرفیت احداث 80 واحد صنعتی با اشتغالزایی حدود 400 نفر را دارد.
ناحیه صنعتی داورزن در زمینی به مساحت 50 هکتار در 12 کیلومتری مرکز این شهرستان قرار دارد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان