.     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر باحضور معاونت محترم سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی پروژه گازرسانی وبرق رسانی در شهرستان داورزن به بهره برداری رسید

در پنجمین  روز از ایام الله دهه فجر و در جریان سفر دکتر قامتی  معاون سیاسی ،امنیتی و معاونت مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری چندین پروژه در این شهرستان به بهره برداری رسید.
در این مراسم دکتر قامتی در جمع مردم روستای بیزه  ضمن  تسلیت ایام فاطمیه و  دهه مبارک فجر  گفت:از نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی  که پیگیرر امور مردم بودند و زحمات زیادی را  به نمایندگی از مردم متحمل شدند سپاسگذارم .
ایشان به چند نکته اشاره کردند: به پیروزی انقلاب اسلامی ایران که بدست توانمند حضرت امام شکل گرفت و تداوم آن را رهبر فرزانه انقلاب به نحوه مطلوب ادامه دادند  به نحوه ای که افتخار تمامی مردم کشور این است که با عزت و سربلندی زندگی کنند.
وی در جمع مردم روستای بیزه گفت :بزرگوران ،پدران عزیز که در این محفل حضور دارید و خیلی از شما رژیم گذشته را و هم انقلاب را تجربه کردید  و هم  بعد از انقلاب را تجریه نمودید  و خطاب جوانان گفت  جوانان عزیز  که خاطرات انقلاب را می شنوید تصورش سخت است اما واقعیتی است که اتفاق افتاده است.
وی افزود:حضرت امام بایک شعار ابتدایی انقلاب ،استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی  ایران را به پشتوانه مردم شکل شد  و گفت امام  با پشتوانه  میلیونی مردم را به همراه  داشت  اما در برابر خدا خضوع می کرد چون انقلاب ،انقلاب خدایی بود و از دل مردم بود.
 قامتی  افزود  امنیت و استقلال که در جمهوری اسلامی هست به سادگی به دست نیامده، زمانی طمع ،لذت ، حلاوت و شیرینی این امنیت را انسان درک می کند که تحت تاثیر این مسائل وخارج از محیط بگیرد و امروزه افتخار و عزت وغیرتمان این است که اجازه ندهیم که دیگران برای ماتصمیم بگیرند که این افتخار نصیب کشور عزیزمان شده که باید قدر بدانیم و  بایدجوانان  ما امروز  این  دانش افزایی را داشته باشند و خلاقیت و تفکر جوانان ما به  عرصه تولید برسد.
قامتی افزود: شکل گیری بسیج ،سپاه پاسداران ،ایجاد جهاد سازندگی و مباحث دیگر دستاوردهای بسیار سنگینی است  و از سرمایه های انقلاب اسلامی است   توسعه امری است اگر امروز انقلاب ما  پیروز شده به پشتوانه ومداخله  مردم است  چرا که اتکا حاکمیت و نظام ما وابسته به مردم است و باید در حوزه مختلف از توانمندهای  مردم استفاده  شود .
در حوزه خدمات افزود  : باوجود نعمت های گاز ،آب وبرق  زمینه برای  اشتغالزایی جوانان   صورت  نموده و دست به دست هم دهیم چون همه ما بسیجی هستیم و جهادی کارکنیم و ان دستاوردها واندیشه که توسط امام راحل ایجاده شده همیشه در ذهن پرورش دهیم و تکرار کنیم
وی خطاب مردم روستای بیزه گفت :
برای هر منطقه اقتصادی  معین تعریف کنیم و روستای بیزه در شهرستان داورزن این استعداد را دارد در نهاد کشاورزی به ویژه فلفل این روستا  سرمایه گذاری صورت گیرد که باعث سربلندی و عزت مردم منطقه شوند.
عبدالهی ضمن خیر مقدم به معاونت سیاسی  و معاونت اداره کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری  و همچنین  تبریک ایام دهه مبارک فجر وایام فاطمیه  به دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و از مردم ، فرهیخته و همیشه در صحنه به ویژه شهروندان غیور و ولایتمدار شهرستان داورزن ؛ دعوت کرد  که همچون گذشته  ملت قدردان ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کرده، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر، بار دیگر انسجام ملی، عزت و اقتدار میهن اسلامی را به نمایش گذارند.
در ادامه سرپرست محترم فرمانداری با تاکید بر بیانات استاندار محترم مبنی بر  طرح ایده مثلث توسعه اقتصادی  با همدلی و تعامل بین ارکان حکومت در راستای توسعه اقتصادی، خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با هر دیدگاه سیاسی یکی از راس های مثلث توسعه اقتصادی هستند که باید از ظرفیت آنها برای توسعه و آبادانی شهرستان  استفاده کرد
عبدالهی : با طرح مثلث توسعه اقتصادی به جای دنبال نمودن توسعه سیاسی، توسعه اقتصادی را در سطح شهرستان به طور جد دنبال کردیم و معتقدیم نمایندگان علاوه بر وظیفه قانون گذاری با ایفای نقش مثبت در این ایده می توانند پیگیری مطالبات مردم را به خوبی دنبال کنند.
 پروژهای  ذیل به ترتیب دراین بازدید افتتاح وکلنگ زنی شد .
 در حوزه گازرسانی  ،گاز رسانی به  6روستای بخش مرکزی با اعتبار 13 میلیارد تومان   نیز در سفر معاونت  محترم به بهره برداری رسید.
بهره برداری از پروژه تقویت و توسعه شبکه برق روستای صدخرو  با اعتبار 500 میلیون ریال  آغاز شد .
پروژه گلزار شهدای شهرستان با اعتبار 500 میلیون ریال کلنگ زنی شد.
افتتاح سالن ورزشی روستای بیزه با اعتبار 150 میلیون ریال .
و چندین پروژه در حوزه های مختلف
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان