.     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

رزم حسینی مرد توسعه و عمل است/به آینده خوش‌بین هستیم

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رزم حسینی مرد ولایت، توسعه و عمل است و اهل سیاسی کاری نیست، به همین دلیل به آینده اقتصادی استان خوش بین هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسین مقصودی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان داورزن برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر تمامی بخش های شهرستان داورزن به جز 4 روستا از نعمت آب، گاز و جاده بهره مند هستند اما در چنین شرایطی شاهد مهاجرت مردم از مناطق روستایی به شهری هستیم.
وی افزود: در سال 65، جمعیت شهرستان داورزن 35 هزار نفر بود اما طبق آخرین سرشماری در سال 95 این میزان به 22 هزار نفر کاهش یافته است؛ چرا با وجود اینکه جمعیت ایران رشد 40 درصدی را تجربه کرده، جمعیت این شهرستان روند کاهشی تجربه کرده است؟
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سال های اخیر جمعیت شهرستان داورزن و روستاهای آن به حاشیه نشینی روی آورده اند و همین مسئله باعث به وجود آمدن مشکلات بیشتر در سطح ملی شده است.
وی با بیان اینکه داورزن دوران تاریخی بزرگ و باتمدنی دارد، اظهار کرد: برخی مشکلات که در چهار دهه گذشته مانع توسعه و آبادانی منطقه شده، در نتیجه اختلاف نظرهای سیاسی و سوء استفاده از سادگی مردم داورزن بوده است اما این روزها دوباره شاهد شکل گیری دوران همدلی و اتحاد هستیم.
مقصودی خطاب به رزم حسینی گفت: شما اهل سیاست نیستید و مرد توسعه، عمل و ولایت به حساب می آیید، بنابراین اگر شما نتوانید در این دوره باقی مانده از دولت تدبیر و امید برای آبادانی و توسعه منطقه داورزن کاری انجام دهید، قطعا هیچ فرد دیگری نخواهند توانست کاری انجام دهد.
وی گفت: شهرک صنعتی داورزن اخیرا به مرحله بهره برداری رسیده است اما به دلیل قرار گرفتن این شهرستان در لیست مناطق برخوردار، فعالیت در این شهرک برای سرمایه گذاران توجیح اقتصادی ندارد.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در کوه های داورزن آب های رها شده ای وجود دارد که با ساخت بندهای خاکی می توان از هدررفت آن جلوگیری و زمینه تامین آب مورد نیاز مردم منطقه را فراهم کرد
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان