.     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

رزم حسینی استانداری پرتلاش و جهادی است

نماینده مردم سبزوار، جغتای و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: رزم حسینی استانداری پرتلاش و جهادی است به همین دلیل قطعا شاهد توسعه و آبادانی خراسان رضوی خواهیم بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، رمضانعلی سبحانی فر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان داورزن برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که باعث شده انتظارات مردم داورزن به لحاظ تامین زیرساخت ها و توسعه اقتصادی برآورده نشود، قرار گرفتن این شهرستان در لیست مناطق برخوردار است.

وی افزود: داورزن یکی از بخش های شهرستان سبزوار بود اما 4 سال پیش با اصلاح تقسیمات کشوری، به شهرستان ارتقا یافت و همین مسئله باعث شد که به لحاظ شاخص های منطقه ای، داورزن هم جزو مناطق برخوردار قرار گرفته و برای سرمایه گذاران مشکلاتی ایجاد شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به دلیل نبود واحدهای بزرگ صنعتی و اقتصادی، مبلغ ناچیزی ازمحل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های شهرستان داورزن پرداخت می شود.
وی با بیان اینکه مشکل اصلی مردم منطقه داورزن اشتغال است، تاکید کرد: معتقدم که بخش عمده ای از مشکلات در حوزه سرمایه گذاری، با دستور استاندار و تصمیم گیری های عملیاتی، حل و فصل خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان