.     .     .
۱۳۹۸/۰۳/۰۹

سر پرست فرمانداری به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از روستای سیل زده علی آباد توابع بخش مرکزی بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عبدالهی سرپرست فرمانداری به همراه مقصودی  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نماینده  کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها، حسینی معاون بازسازی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان داورزن از روستای سیل زده علی آباد بازدید به عمل آوردند.
عبداللهی سرپرست فرمانداری در این بازدید به مجموع خسارت وارده به روستا اشاره و اظهار داشت :مجموع خسارت ناشی از سیل اخیر در حال برآورد و به ستاد بحران استان ارسال شده است و بر اساس اولویت برای رفع آن نیز اقدام خواهد شد.
وی در ادامه افزود :  تیم های برآورد خسارت، اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و نیروهای جهادی بسیج سازندگی نیز به منظور بازدید، تعیین خسارات و کمک به سیل زدگان از ابتدا  به این منطقه اعزام شده اند.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان داورزن در ادامه خاطرنشان کرد : مجموعه هایی مانند سازمان جهاد کشاورزی نیز برآورد خسارت های ناشی از بخش کشاورزی را گزارش دهند و کار احیا و مرمت قنات و سایر تاسیسات نیز در حال انجام می باشد.
حسین مقصودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار از نزدیک در جریان مشکلات و خسارت وارده به اهالی این روستا قرار گرفت و تعدادی از اهالی روستای علی آباد نیز که در جریان سیلاب چند روز پیش دچار خسارت شده‌اند به صورت چهره به چهره با وی گفت‌وگو کرده و مشکلات خود را با ایشان در میان گذاشتند.

مقصودی در این بازدید میدانی ضمن دلجویی  از خسارت دیدگان ناشی از سیل اخیر همچنین از خسارت دیدگان  خواست مراتب خسارت وارده را به فرمانداری وستاد مدیریت بحران شهرستان اطلاع دهند .


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان