.     .     .
۱۳۹۸/۰۳/۱۰

راهپیمایی با شکوه روز قدس شهرستان داورزن برگزار گردید.

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مؤمن و روزه دار شهرستان داورزن ، عبداللهی سرپرست فرمانداری ، امام جمعه ، مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مؤمن و روزه دار  شهرستان داورزن ، عبداللهی سرپرست فرمانداری ، امام جمعه ، مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی  در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد.
در این مراسم  مردم و مسئولان شهرستان  داورزن  همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس صحنه‌های با شکوهی از عزم و اراده ملت مسلمان ایران اسلامی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.
راهپیمایان با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر ضدولایت فقیه و بار دیگر از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کرده و خواستار اتحاد مسلمانان در مقابله با رژیم اشغالگر قدس شدند.
عبداللهی سرپرست فرمانداری در حاشیه این راهپیمایی ضمن تقدیر و تشکر  از حضور مردم در این مراسم با شکوه اظهار داشت: روز قدس، روز حیات اسلام در مقابل رژیم کودک‌کشی است که به اخلاقیات پایبند نیست و اصول اخلاقی را قبول ندارد.
وی آرمان همه ملت ایران و ملت های آزادیخواه جهان، نابودی رژیم صهیونیستی برشمرد و اظهار داشت: ملت ما در همه عرصه‌ها ثابت کرده که از مردم فلسطین حمایت می‌کند و این مسئله برای همه روشن است که چه کسی از مردم فلسطین حمایت می‌کند و چه کشورهایی حمایت نمی‌کنند.
سر پرست فرمانداری در ادامه افزود:حمایت مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از ملت فلسطین تا آزادی قدس ادامه خواهد داشت.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان