.     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۶

بازدید اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن از کاروان زائرین بارگاه امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان داورزن  ، اسداللهی فرماندار شهرستان داورزن با کاروان عراقی که با پای پیاده به مناسبت دهه کرامت و به قصد زیارت بارگاه امام رضا (ع)  وارد شهرستان داورزن  شده   بودند دیدار وگفتگو نمودند.
وی به بیان دهه کرامت پرداخت و گفت: ،دهه اول ماه ذی‌العقده که آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
اسدالهی  در این دیدار گفت : نهضت خدمت رسانی به زائران با بکارگیری همه مراکز اقامتی و مردمی ، ظرفیت خیران و نذورات مردمی توسط مردم خراسان رضوی  به شکرانه مجاورت با امام رئوف در اختیار زائران آن امام ،قرار می گیرد.
اسدالهی ادامه داد : کاروان 130 نفره که از شهر ناصریه عراق که به صورت پیاده روی از مرز مهران به سمت ایران حرکت کردند، امروز در شهرستان داورزن و هیئت علی اصغری شهر داورزن  سکونت گزیدند.

فرمانداری شهرستان داورزن  افزودند :توجه به مسائل بهداشتی و سلامت ، حمل و نقل ، اورژانس جاده ای ، ورود و خروج زائرین و امکان ظرفیت سازی ناوگان ها ، ایجاد نظم و امنیت ، تغذیه و اسکان و امور فرهنگی از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی در پایان اعلام کرد: درمجموع سفر زیارتی اعضای کاروان پیاده روی عراقی ها 46 روز به طول خواهد انجامید.
 

 

منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان