.     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۱۱

برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان داورزن

هدف گذاری ما در شهرستان داورزن مهاجرت معکوس می باشد و این شهرستان ظرفیت های خوبی در هر سه بخش اقتصادی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور فرماندار ، دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت خراسان رضوی و اعضای جلسه با محوریت مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان داورزن برگزار گردید.
فرماندار در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به حاضرین اظهار داشت هدف گذاری ما در شهرستان داورزن مهاجرت معکوس می باشد و این شهرستان ظرفیت های خوبی در هر سه بخش اقتصادی برای ایجاد فرصت های شغلی جدید دارد که باید زمینه به فعلیت رساندن این ظرفیت هارا فراهم نماییم.
ایشان در ادامه افزود : شهرستان داورزن دارای ضعف ساختاری است از این رو می طلبد ساختار و شبکه های اجتماعی در این شهرستان تقویت و گسترش پیدا کند
اسدالهی ضمن استقبال از طرح تشکیل کانون های همیاری اجتماعی در روستاهای شهرستان از  بخشداران خواست از طریق دهیاری ها و شوراهای اسلامی در خصوص اجرایی شدن طرح پیگیری و همکاری لازم بعمل آوردند..
در ادامه جلسه ایرانمنش دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت خراسان رضوی به تعریف آکادمیک  از شبکه توسعه اجتماعی رسالت پرداخت و گفت :  شعار ما تولید در شهرهای کوچک و مصرف در شهرهای بزرگ است و هدف مان در این زمینه سه مؤلفه 1- تشکیل کانون همیاری اجتماعی  2- تسهیلات قرض الحسنه که بحث مالی روشن و سود محور نباشد 3- کارآفرینی اجتماعی مشاغل خرد و خانگی می باشد.
در ادامه نادری نسب دبیر جلسه اظهار داشت : با توجه به رویکرد استاندار محترم در بحث توسعه اجتماعی و توانمندسازی جوامع خرد محلی ، شبکه توسعه اجتماعی رسالت به عنوان معین معرفی شدند و گام های مؤثری را در چارچوب تحقق اهداف این طرح برداشته اند و می طلبد که از ظرفیت این شبکه در توسعه جوامع محلی شهرستان نهایت استفاده را داشته باشیم.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان