.     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۱۵

برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان داورزن به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی

فرماندار در این جلسه افزود : امنیت مقدمه سرمایه گذاری ، رونق تولید و محصول پیشرفت و توسعه است و اگر در جامعه سرانه تولید بالا باشد ، پایبندی به قانون و کار و درآمد وجود داشته باشد شاخص های امنیت ارتقاء پیدا می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار ، امام جمعه و رؤسای ادارات در محل نیروی انتظامی شهرستان داورزن برگزار گردید.
فرماندار در این مراسم اظهار داشت : امنیت یک نعمت بزرگ است و امنیت اجتماعی یک مقوله پیچیده ، چندوجهی ، حرفه ای و تخصصی  است که حوزه های مختلف مانند امنیت فردی ، اجتماعی و .... را شامل می شود با وجود این همه پیچیدگی و سختی ها بحمد ا... در کشورمان شرایط مطلوب امنیتی را داریم که محصول کار مشترک همه ارکان حکومت می باشد اما سهم نیروی انتظامی برجسته است و خداوند را شاکریم و قدردان زحمات و خدمات این عزیزان هستیم .
ایشان در ادامه افزود : امنیت مقدمه سرمایه گذاری ، رونق تولید و محصول پیشرفت و توسعه است و اگر در جامعه سرانه تولید بالا باشد ، پایبندی به قانون و کار و درآمد وجود داشته باشد شاخص های امنیت ارتقاء پیدا می کند.
اسدالهی در ادامه بیان کرد :  مهمترین مشکلات کشور در حوزه اقتصادی از جمله کاهش درآمد ، فقر ، بیکاری ، مهاجرت ، تخلیه روستاها ، حاشیه نشینی ، آسیب های اجتماعی ، تهدیدات و مشکلات ناشی از آن ترافیک ، مسائل زیست محیطی است و چاره  و علاج همه این مشکلات همان گونه که رهبرمعظم انقلاب فرمودند و دولت مصمم به اجرای آن است رونق تولید است و مشکل حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ قابل درمان نیست بلکه باید در روستاها و شهرهای کوچک مثل داورزن مسأله یابی و حل و فصل کرد  .
 
 
 
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان