.     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۱۶

برگزاری جلسه مشورتی جوانان شهرستان داورزن

وانان سرمایه ما هستند و شما جوانان قدر سرمایه جوانی و وقتی را که در اختیار دارید بدانید و مهم این است که هدفمند زندگی کنید و با برنامه و توکل به خدا کارها را پیش ببرید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه مشورتی جوانان با حضور فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار در این جلسه ضمن عرض خیرمقدم و با اشاره به اهمیت و جایگاه جوانان اظهار داشت : جوانان سرمایه ما هستند و شما جوانان قدر سرمایه جوانی و وقتی را که در اختیار دارید بدانید و مهم این است که هدفمند زندگی کنید و با برنامه و توکل به خدا کارها را پیش ببرید. شما جوانان صاحب فکر و نظر هستید و بایستی از ظرفیت ها و توانمندی های شما استفاده شود و خواهش من از شما جوانان این است که به آینده و پیشرفت شهرستان امید داشته باشید و این امید را به بدنه شهرستان منتقل کنید و مخاطب اصلی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب شما هستید لذا قدر و منزلت خود را بدانید.
ایشان در ادامه افزود : نشست ها باید طوری برنامه ریزی شود که رضایت نسبی شما عزیزان را حاصل و خروجی داشته باشد و وظیفه ما فقط بیان مشکل نیست بلکه شناخت و ارائه  راهکار و تلاش برای حل مسائل و مشکلات است.
اسدالهی در ادامه بیان کرد : شهرستان داورزن به لحاظ این که قبل از صالح آباد آخرین شهرستان استان است که ارتقاء یافته است دارای عقب ماندگی تاریخی  بوده و کمبودها و مشکلات آن در حوزه های اداری و خدمات زیربنایی و روبنایی از سایر شهرستان بیشتر است و در حال حاضر نیز به لحاظ این که کشورمان در جنگ اقتصادی و مورد تحریم های ظالمانه است با محدودیت های منابع دولتی مواجه هستیم و باید تلاش کنیم که از آن چه داریم برای جبران گذشته و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.
 در ادامه جلسه اعضای جلسه به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان