.     .     .
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج شهرستان داورزن

بسیج یک فرهنگ است باید فرهنگ بسیج و بسیجی را در محیط کار ، جامعه و در زندگی فردی تبلیغ و پیاده سازی کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرماندار ، امام جمعه ، دادستان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مدیران دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان داورزن برگزار گردید.
فرماندار در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ، فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و اظهار داشت : یکی از ظرفیت های مهم نظام ظرفیت مردم است که هر وقت از این ظرفیت استفاده کردیم خیلی از مشکلات برطرف شده و دستاوردهای بزرگی به دست آورده ایم.
ایشان در ادامه افزود : سازمان بسیج بهترین و مهم ترین بستر برای استفاده از ظرفیت مردمی است که می تواند نیروهای مردمی را سازماندهی کند و از این ظرفیت در بخش های مختلف بکار بگیرد و از طرفی بسیج یک فرهنگ است باید فرهنگ بسیج و بسیجی را  در محیط کار ، جامعه و در زندگی فردی تبلیغ و پیاده سازی کنیم. کار برای رضای خدا و کار شبانه روزی بی منت از این ویژگی ها است و در این زمینه نباید از هیچ کوششی دریغ کنیم و باید ایثار کنیم و از زندگی ، وقت و منابع خود برای خدمت به مردم سرمایه گذاری کنیم بخصوص ما مسئولین که یک بخشی از اختیارات نظام را در اختیار داریم و باید از این اختیارات به درستی استفاده کنیم و ممکن است گاهی اوقات عدم استفاده از این اختیارات به دلیل ملاحظات فردی بزرگترین ظلم به کشور و نظام و مردم باشد.
اسدالهی در ادامه بیان کرد : طرح ملی مدیریت سوخت که دارای پشتوانه مطالعاتی و علمی است و ضررورت ملی است و در شورای  هماهنگی اقتصادی سران قوا تصمم گیری شده است باید با توکل برخدا زمینه عملیاتی شدن آن را فراهم کنیم و نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم تا با کمترین مشکل در شهرستان اجرا شود باید این بصیرت را داشته باشیم که در پازل دشمنان و معاندان بازی نکنیم و از نخبگان و صاحبان نفوذ و تریبون این انتظار است که منافع این طرح و شرایط اقتصادی کشور ناشی از تحریم های ظالمانه را برای مردم تبیین کنند و آب به آسیاب دشمن نریزند.
ایشان در ادامه از اعضای شورای تأمین و نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد و گفت : خواهش من از عزیزان دستگاه های اجرایی این است که 24 ساعته در حال آماده باش و برای خدمت بیشتر تلاش کنند چرا که ما مجری قانون و تصمیمات دولت هستیم و باید تمام بستر و شرایط اجرای این طرح را به بهترین شکل و کمترین خسارت  فراهم آوریم.
در ادامه این جلسه امام جمعه ضمن گرامیداشت هفته بسیج به بیاناتی از امام علی(ع) در نهج البلاغه اشاره کرد و گفت : مؤمن زندگی شبانه روزیش به سه ساعت تقسیم می شود یکی رابطه معنوی با خدا و یکی دنبال کسب رزق حلال و یکی لذت های حلال و تنوع و نشاط در زندگی است.
ایشان در ادامه اظهار داشت : امیدوارم خداوند همه ما را کمک کند تابتوانیم به شهدا ، و شهدای مدافع حرم احترام بگذاریم که دلبستگی های خود را رها کی کنند و باور و اعتقاد را دارند و جهاد بزرگ می کنند اما مسئولیت ما مسئولین مسئولیت سخت و سنگینی است وقتی این    رشادت ها را می بینیم خصوصاً در شرایط ویژه ای که هستیم که به تعبیر آقا پیچ تاریخی است .
علیزاده در ادامه به چند نکته اشاره کرد : - مسئولیت مهم این است که بتوانیم در مسیر شهداء ، امام بزرگوار و مجاهدان مقاوم بمانیم و راه آن ها را ادامه دهیم – شرایط خاص و حساسیت ویژه ای است که مسئولان نظام گرفتند همچنان که حضرت آقا فرمودند مسئولین نظام تصمیم گرفتند و ماهم تأیید می کنیم – صحنه های تلخ و تخریب هایی که ایجاد شده این ها نمادی های است که با دین ، اساس و انقلاب مشکل دارند و کار اشرار است که هدف آن ها از بین بردن امنیت و ایجاد فضای نا آرام و نا امن است و خداوند را شاکریم که بصیرتی از این فتنه ها ایجاد شده است
و ما باید این وحدت و توجه را داشته باشیم و به تبعیت از آقا بتوانیم فضای نظام را مقاوم ببینیم.
در پایان جلسه سرگرد پسندیده به ارائه گزارشی از عملکرد خود رد ناحیه مقاومت بسیج سپاه پرداختند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان