.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

شورای اداری شهرستان داورزن برگزار گردید

فرماندار داورزن با تبریک دهه مبارک فجرافزود : مردم برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته اند لذا ما مسوولان باید بیش از گذشته قدردان مردم باشیم و با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی شرایط رفاه اجتماعی مردم را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری داورزن : جلسه شورای اداری با حضور حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن ، حجت الاسلام جواد علیزاده امام جمعه ، رؤسای ادارات و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات شهرداری شهرستان داورزن برگزار گردید.
فرماندار داورزن با ذکر برخی از ویژگی های شهید سلیمانی نظیر ، مؤمن بودن ، خدابین بودن ، اهل عمل بودن و ذوب در ولایت گفت : بابد مکتب و سبک زندگی  شهید سلیمانی الگوی گفتاری و رفتاری ما باشد.
اسدالهی با بیان این که سردار دلها یک انقلابی تمام عیار بود اما در چهارچوب قوانین و ساختارهای نظام جمهوری اسلامی رفتار می کرد گفت : این نمونه ای از الگوی انقلابی اسلامی است که مردم ما آن را دیدند و لمس کردند و شهادت شهید ، خون تازه ای به جبهه مقاومت دمیده شده و دشمنان را رسوا کرد.
فرماندار داورزن با تبریک دهه مبارک فجرافزود : مردم برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته اند لذا ما مسوولان باید بیش از گذشته قدردان مردم باشیم و با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی شرایط رفاه اجتماعی مردم را فراهم کنیم.
اسدالهی در ادامه گفت : مدیری که در حوزه مسئولیتش برنامه و هدف نداشته باشد نمی‌تواند در تداوم پیشرفت و توسعه شهرستان مؤثر باشد مدیران علاوه بر پیگیری امور از طریق مدیران دستگاه های متبوع خود برای برون رفت از محدودیت ها و مشکلات باید از ظرفیت وسیع مردم استفاده کنند و بدانند بدون مشارکت و همکاری مردم اقدامی مثبت انجام نخواهد شد .
وی در ادامه گفت : طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اصلی‌ترین برنامه عملیاتی استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه همه جانبه تعریف و مورد تأکید استاندار محترم است و همه ارکان حکومتی و مردم در آن مشارکت دارند لذا باید مدیران در اجرای آن همکاری لازم را داشته باشند.
رئیس شورای اداری در این  نشست افزود : درقالب طرح مثلث توسعه اقتصادی ۱9 پروژه با سرمایه‌گذاری 4320 میلیارد تومان و اشتغال 568 نفر در این شهرستان تصویب و بعضاً عملیاتی شده است از جمله عملیات اجرایی دو طرح صنعتی سیم و کابل و ریخته‌گری فولاد با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد تومان در ناحیه صنعتی داورزن آغاز شده است.
 فرماندار در ادامه بر اجرای مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ، کمک به اجرای پروژه های مثلث اقتصادی ، فرهنگی و معین های اقتصادی تأکید کرد و افزود با اجرای این مصوبات و پروژه ها تحول اساسی در حوزه های فرهنگی ، عمرانی و اقتصادی در شهرستان ایجاد خواهد شد.
اسداللهی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود : انتخابات یک پروژه ملی است و باید بی طرفی و قانونمداری سرلوحه کار همه دست اندرکاران قرار گیرد و با بسیج تمام امکانات موجود زمینه حضور حداکثری مردم فراهم شود.
امام جمعه داورزن در شورای اداری شهرستان داورزن اظهارداشت : رفتار و کردار مسئولان را مردم میبینند و براساس آن قضاوت خواهند کرد و باید رفتار ما در راستای رفتار وکردار سردار سلیمانی باشد ، آن شهید بزرگوار در برابر دشمنان سرسخت و در برابر دوست متواضع و رئوف بود و با سرلوحه قرار دادن رفتار سردار دلها بدانیم بیشتر از گفتار ، رفتار تاثیرگذار است.
حجه الاسلام جواد علیزاده افزود  : دشمنان در تلاش حداکثری برای ضربه زدن به انقلاب و نظام هستند جنگ فقط نظامی نیست بلکه اکنون در یک جنگ تمام عیار قرار داریم که همدلی و ایجاد فضای آرامش و  مردمی بودن مسئولان بسیار مهم است و بدانیم  مردم ولی نعمت ما هستند و تلاش کنیم با همین امکانات کم هم مشکلات مردم را در حد توان حل نماییم ، حضور مسئولان در بین مردم جایگاه مسئولان را ارزشمند می کند.
وی افزود : نا امید کردن مردم و مسئولان ، ایجاد تشنج در جامعه از برنامه‌های دشمنان است و از هر راهی که بتوانند می‌خواهند حضور در صحنه مردم را کم‌رنگ کنند ، ما مدیون حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم که در هر شرایطی حضور مردم در صحنه ، نقشه‌های شوم دشمنان و فتنه هارا نقش برآب کرده است.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۴۶۱۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان