.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۷

۲ پروژه در شهرستان داورزن افتتاح گردید

فرماندار شهرستان داورزن گفت : شهرستان داورزن از ظرفیت های اقتصادی فرهنگی ، تاریخی و گردشگری خوبی برخوردارند است. در حوزه کشاورزی زیستگاه گیاهان دارویی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری داورزن: ۲ پروژه چمن مصنوعی و خوابگاه رادمنش با حضور یزدان پناه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و حسین اسدالهی فرماندار در شهرستان داورزن افتتاح گردید.
فرماندار شهرستان داورزن ضمن خیرمقدم و تبریک ایام دهه فجر گفت :شهرستان داورزن در ورودی غربی استان قرار دارد و به عنوان میقات الرضا نام گذاری شده است و حدود ۷۰ کیلومتر از بزرگراه تهران به مشهد درمحدوده شهرستان قرار گرفته است.
اسدالهی در ادامه افزود : شهرستان داورزن از ظرفیت های اقتصادی فرهنگی ، تاریخی و گردشگری خوبی برخوردارند است. در حوزه کشاورزی زیستگاه گیاهان دارویی است و در تولید خاکشیر ، فلفل ، کنجد و زیره رتبه اول را در استان دارد و ۱۹ پروژه با مبلغ ۴۲۳۰ میلیارد تومان در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان داورزن تعریف و عملیاتی شده است.
وی در ادامه گفت : از ۳۸ روستای واجد شرایط شهرستان  ۳۴ روستا از گاز طبیعی برخوردارند و چند پروژه  نیمه تمام در شهرستان داورزن وجود دارد از جمله تکیمل پروژه مجتمع آبرسانی زردکوهی ،  پروژه مجتمع فرهنگی و هنری دکتر علی شریعتی و تکمیل بند کمیز که نیاز به اهتمام ویژه مدیران استان دارد.
در ادامه یزدان پناه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اظهار داشت :اولویت کار ما تکمیل پروژه های نیمه تمام و تأمین تسهیلات ارزان قیمت است و سعی و تلاش ما کمک به اجرای پروژه ها وطرح های مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی با تکمیل زیر ساخت ها ، تغییر کاربری و تسهیلات می باشد.
یزدان پناه در ادامه اظهار داشت : شهرستان داورزن می تواند با ساخت مجتمع های خدماتی رفاهی با تهیه طراز اقتصادی  و استفاده از مشاور توانمند و ذی صلاح در مسیر توسعه گام بردارد.
 قابل ذکر است دو پروژه چمن مصنوعی و خوابگاه دانش آموزی رادمنش با مبلغ 1450 میلیارد تومان  در شهرستان داورزن افتتاح و از پروژه های شهرک گردشگری و ساختمان در حال احداث فرمانداری بازدید و به منظور بررسی مسائل حوزه شهری نشست کاری با شورای اسلامی ، فرماندار و شهردار برگزار شد.
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان