.     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

جلسه هم اندیشی و همکاری بین معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان داورزن با دستگاه های اجرایی برگزار گردید

جلسه هم اندیشی و همکاری بین معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان و دستگاه های اجرایی با حضور اسدالهی فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه هم اندیشی و همکاری بین معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان و دستگاه های اجرایی با حضور اسدالهی فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدا فرماندار هدف از برگزاری جلسه را همفکری و هم اندیشی بین معین ها و هماهنگی و هم افزایی، دستگاه های اجرایی و معین ها دانست و اظهار داشت: فعالیت هایی که دستگاه های اجرایی و معین ها انجام خواهند داد می بایست مکمل یکدیگر باشد و بخشداران اولویت کاری خود را در خصوص ایجاد بستر و زمینه مناسب برای فعالیت معین ها تعیین و با تشکیل ستاد توسعه روستا از تمام ظرفیت ها از جمله دهیاران بعنوان تسهیل گر برای تحقق اهداف و پیشبرد برنامه ها استفاده نمایند.
وی در ادامه به افزایش تعداد معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان اشاره و اظهار داشت: معین های اقتصادی فرهنگی در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی ، تا پایان سال 98 به تعداد 5 معین افزایش یافت که سه معین با توجه به اینکه در سه ماهه منتهی به پایان سال فعالیت خود را شروع نمودند؛  امید است عملکرد معین های شهرستان در سال جدید بهبود یابد.
 در پایان فرماندار بر تدوین و ارایه برنامه های سرمایه گذاری و اشتغال دستگاه های اجرایی در سال 1399 و 1400 تاکید کرد و در ادامه مدیران دستگاه ها اجرایی و معین های اقتصادی نیز مطالبی را در این خصوص مطرح و به بحث تبادل پرداختند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان