.     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

دیدار فرماندار شهرستان داورزن با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان

شهرستان داورزن قطب تولید و تجارت فلفل قرمز بوده و ناحیه صنعتی بیزه با هدف ایجاد خوشه و زنجیره تولید و ارزش فلفل در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن، با شجاعی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست کاری که دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای بیزه نیز حضور داشتند، با توجه به تصویب ناحیه صنعتی بیزه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان و تخصیص آب مورد نیاز آن توسط آب منطقه ای مقرر شد: شرکت شهرکهای صنعتی استان در خصوص طراحی و تهیه نقشه های اجرایی، تسطیح زمین و واگذاری قطعات به سرمایه گذاران تسریع نماید. 
همچنین مقرر گردید به منظور تسریع در ایجاد زیر ساخت ها و کاهش قیمت قطعات زمین با پیگیری دستگاه اجرایی و حمایت فرمانداری از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای به پروژه مذکور کمک شود.
علاوه بر این مصوب شد تسهیلات ارزان قیمت برای احداث واحدهای فراوری و بسته بندی فلفل از محل اعتبارات "هر روستا یک محصول" صندوق کارآفرین امید پیش بینی و پرداخت شود.
دهیار و شورای اسلامی روستای بیزه نیز برای شناسایی و معرفی کارآفرینان و سرمایه گذاران برای مشارکت در تامین زیرساخت ها و تجمیع واحدهای فلفل کوبی موجود قول مساعد دادند.
قابل ذکر است شهرستان داورزن قطب تولید و تجارت فلفل قرمز بوده و ناحیه صنعتی بیزه با هدف ایجاد خوشه و زنجیره تولید و ارزش فلفل در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و در نهایت در شورای برنامه ریزی استان تصویب شده است و اجرای آن مورد تاکید استاندار محترم و حمایت مدیر عامل محترم شرکت شهرک های صنعتی کشور می باشد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۲۲۸۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۲ نفر
آماربازدیدکنندگان