.     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

بزودی ۲۰۰ کسب و کار خرد و متوسط در شهرستان داورزن اجرایی می شود

در نشستی که با حضور فرماندار، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شیمیایی ایران، مدیریت امور شعب بانک صنعت و معدن استان، مسئول طرح های اجتماع محور بنیاد برکت خراسان رضوی و دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان در محل نهاد برگزار گردید: توافقات موثری برای اجرایی شدن 200 کسب و کار خرد و متوسط در شهرستان داورزن صورت گرفت.
در این نشست هر یک از حاضرین گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته برای اجرایی شدن 200 کسب و کار خرد و متوسط در شهرستان ارائه نمودند و بر آمادگی اجرای آن در کوتاهترین زمان ممکن تاکید شد.
لبافی دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در جمعبندی توافقات صورت گرفته گفت: در اجرای توافقات قبلی با جناب دکتر مهری مدیرعامل محترم بانک صنعت و معدن کشور به عنوان معین اقتصادی، شرکت سرمایه گذاری شیمیایی ایران مامور شد تا در قالب احیاء مسئولیت های اجتماعی با همکاری مسئول محترم طرح های اجتماع محور بنیاد برکت زمینه ایجاد 200 کسب و کار خرد و متوسط در چارچوب اسناد توسعه روستائی و با نظارت فرمانداری شهرستان داورزن ظرف مدت شش ماه در روستاهای مورد تفاهمنامه در چارچوب ضوابط، ایجاد و به مدت حداقل سه سال تضمین پایداری آن را فراهم نماید.
لبافی با تنظیم صورتجلسه روند اجرایی عملیات شکل گیری 200 کسب و کار ضمن تشکر از جناب آقای دکتر مهری مدیرعامل محترم بانک صنعت و معدن و جناب آقای دکتر احمدی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری شیمیایی گفت: جناب آقای اسداللهی فرماندار محترم شهرستان داورزن پیگیری های بی وقفه ای انجام داده اند تا اینکه این تفاهم نامه به مرحله اجرایی رسید و در سطح استان نیز شهرستانهایی که فرمانداران پیگیری نموده اند اقدامات خوبی تا کنون صورت گرفته، بطور نمونه در شهرستانهای کاشمر، خلیل آباد، تربت حیدریه، سبزوار، جوین، درگز، گناباد، خواف و ... اقدامات قابل تقدیر است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۲۲۷۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان