فرماندار داورزن
حسین اسدالهی
فرماندار داورزن

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۲/۰۹

پیام تبریک فرماندار شهرستان داورزن بمناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن با صدور پیامی نهم اردیبهشت روز شوراها را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد :

 بسم ا... الرحمن الرحیم

و امرهم شورا بینهم

نهاد شوراهای اسلامی که ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام دارد؛ مصداق بارز مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیانگر نقش و تحکیم حاکمیت مردم در اداره امور شهر و روستا است.

 بدون شک، شوراهای اسلامی، نقش بسزایی در اداره امور شهرها و روستاها و رفع دغدغه های مردم داشته اند و در پنج دوره ی فعالیت شان با جلب مشارکت مردم، اجرای برنامه های توسعه در شهرها و روستاها را تسهیل و سرعت بخشیده اند.

در شرایط شیوع کرونا نیز شوراهای اسلامی شهر و روستا در کنار شهرداری و دهیاری ها و سایر نهادها و دستگاه ها، اقدامات ارزشمندی جهت مقابله با این ویروس انجام داده اند که امید است با استمرار این روند و با مشارکت و همراهی مردم از این شرایط سخت در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به سلامت عبور کنیم.

اینجانب نهم اردیبهشت روز ملی شورا و سالروز تأسیس نهاد شورای اسلامی را به مردم شریف شهرستان داورزن بخصوص اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها که مستظهر به رأی مردم هستند را صمیمانه تبریک می گویم و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات این عزیزان، از خداوند متعال انجام رسالت بزرگ شوراها را برای خدمت به مردم در سال "تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" مسالت می نمایم.

با احترام: حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان