.     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۰۱

الگوی «مثلث توسعه» تعامل خوبی بین ارکان حاکمیت ایجاد کرده است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: الگوی ابتکاری استاندار با عنوان «مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی» تعامل بسیار خوبی بین ارکان مختلف حاکمیت در استان ایجاد کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حمید بنایی در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: از زمانی که آقای رزم حسینی مسئولیت استانداری را برعهده گرفتند تا به امروز کارهای بسیار خوبی در استان انجام شده که قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه تعامل امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مدیریت اجرایی استان و دیگر ارکان حاکمیت در هیچ دوره ای سابقه نداشته است، افزود: در نخستین جلسه مشترک مجمع نمایندگان با استاندار، 18 نماینده استان حضور پیدا کردند تا حمایت همه جانبه خود از برنامه های آقای رزم حسینی را اعلام کرده باشند.
بنایی بیان کرد: در ماه های اخیر جلسات بسیار خوبی با مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شده است و ضمن تبادل نظر درباره مسائل مختلف، پیشنهادات کارشناسی مطرح شده، برای تبدیل شدن به طرح و طی فرآیندهای قانونی، به کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی ارجاع شده است.
وی با بیان اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی برای کمک به پیشبرد اهداف مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اعلام آمادگی کرده است، گفت: این امکان وجود دارد که در صورت نیاز، مصوباتی درباره مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان از سران قوا و شورای عالی هماهنگی اقتصادی گرفته شود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی هم در ادامه این جلسه گفت: آقای رزم حسینی به رغم پیشنهادهای مختلفی که برای پذیرش مسئولیت در دولت داشتند، استانداری خراسان رضوی را پذیرفتند تا توفیق خدمت به زائران و مجاوران بارگاه منور امام رضا(ع) برای ایشان فراهم شود.
مصطفی خاکسار قهرودی با بیان اینکه مشهد مقدس در تمامی عرصه ها باید الگو باشد، افزود: همه ما وظیفه داریم که بیش از پیش زمینه خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی را فراهم کنیم.
وی تصریح کرد:  آستان قدس رضوی با توجه به نقش بسیار مهمی که در گستره میهن اسلامی و فراتر از جغرافیای ایرانی اسلامی برعهده دارد، در کنار مسئولان استانی تلاش می کند تا آهنگ خدمت به زائر و مجاور همواره طنین انداز باشد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان