.     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۶

مدل جدید اقتصادی استاندار، امید تازه ای در استان ایجاد کرد

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدل جدید اقتصادی استاندار، امید تازه ای در استان ایجاد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  سعید باستانی در یکصد و سیمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور نماینده مجلس، فرماندار، امام جمعه، و مسئولان استانی و محلی در شهرستان مه ولات برگزار شد، چرخش اقتصاد شهرستان مه ولات  را بیشتر متوجه کشاورزی دانست و افزود: شهرستان مه ولات چون به نحوی به دو بخش تقسیم شده،  یک اقتصاد دو بخشی را به خود گرفته البته فاصله هشت کیلومتری بین بالا مه ولات و پایین مه ولات به این تقسیم بندی دو بخشی دامن زده است.
وی در خصوص  نیازهای  گردشگری شهرستان مه ولات گفت: شهر سپید در این منطقه قابلیت تبدیل شدن به یک قطب بزرگ گردشگری را دارد لذا خواهش می کنم سازمان میراث این موضوع را در اولویت قرار بدهند تا در نهایت بتوانیم ماندگاری را در مه ولات افزایش بدهیم.
نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که سعی شده محصولات کشاورزی اصلی را به بورس ببریم، ادامه داد: بعد از امیدی که با مدل جدید استاندار در شهرستان ایجاد شده و با 330 میلیارد تومانی که امروز در قالب تفاهم نامه سرمایه گذاری در حوزه شهرستان ایجاد خواهد شد بخشی از مشکلات شهرستان رفع خواهد شد.
امام جمعه شهرستان مه ولات در این جلسه ضمن بیان این که ثروت انبوهی در دست تجار است، افزود: موفقیت دولت و ملت مرهون همکاری با یکدیگر است چنانچه در اسلام هم روی قریب به این مضمون آمده است.
حجه الاسلام محمدعلی میری ضمن بیان این که دولت و ملت هر یک بر گردن هم حقوقی دارند، گفت: ما هم باید در بیعت خودمان با دولت وفادار بمانیم و همراهی کنیم مثلا اگر آقای استاندار مردم را به یک نهضت دعوت کند باید اعلام حضور کنیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان