.     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۲۳

دیدار مسئول دفتر نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه شورای اسلامی روستای چشام ،با فرماندار محترم شهرستان

نگاه ما٬اشتغال و کارآفرینی برای منطقه با جذب و حمایت از سرمایه گذاران و آمایش سرزمین است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان داورزن ، رئیس  دفتر  سبحانی فر نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  به همراه شورای اسلامی روستای چشام با اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن  دیدار و گفتگو کردند .
فرماندار  شهرستان داورزن در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین وتبریک میلاد  امام هشتم (ع)  اظهار داشتند :هدف اصلی ما توسعه   شهرستان  داورزن است که می طلبد در کارهایمان فاخر بوده و با مطالعه ، برنامه ریزی مناسب  سعی در  بالا بردن کیفت کار داشته باشیم.
ایشان در ادامه   افزودند: نگاه ما٬اشتغال و کارآفرینی  منطقه است که   با جذب،  حمایت از سرمایه گذاران و استفاده از  ظرفیت های شهرستان مسیر خواهد شد و می بایست  ما ،  مدیران دستگاههای اجرایی و مردم منطقه تلاش  نموده  تا با هم فکری و تعامل بتوانیم در راستای توسعه شهرستان گام برداریم .
 وی در ادامه تصریح داشت : بهترین ساختار ها ، ساختار اجتماعی است که نیروی انسانی یکی از  سرمایه ها آن ها  محسوب می شود  و بایستی  باهم افزایی  ، هماهنگی وبرنامه درست   
این ساختار  را تقویت و با همدلی  و یکصدا بودن   مدیران دستگاههای اجرایی٬مسائل و مشکلات را پیگیری نموده  و تا مشکلات شهرستان کاهش یاید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان