.     .     .
۱۳۹۸/۰۶/۰۳

دیدار فرماندار و روسای ادارات در اولین روز از هفته دولت در شهرستان داورزن

در اولین روز از هفته دولت فرماندار شهرستان داورزن به همراه مسئولین شهرستان به دیدار امام جمعه شهرستان رفته و تجدید بیعت خود را با آرمانهای انقلاب و مقام معظم رهبری اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و روسای ادارات با امام جمعه شهرستان داورزن در محل دفتر ایشان دیدار نمودند.فرماندار در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر را گرامی داشت و افزود : تحریم ها و تهدیدهای دشمنان تبدیل به فرصت شده است.دشمن خط اختلاف در میان مسوولین را دنبال می کرد اما با هدایت ها و رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری و دشمن شناسی مسئولین توطئه دشمنان و بدخواهان نقش بر آب شد.
ایشان در ادامه اظهارداشت: امروز اتحاد و انسجام میان مسولین نظام بیش از هر زمان وجود دارد. تحریم وزیر امور خارجه کشورمان در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بیانیه سید مجاهدآقای سید حسن نصرلله که خود را سرباز ولایت می داند در حمایت از وزیر امورخارجه و سپاه پاسداران موید همین مطلب است.
اسدالهی در ادامه افزود : مواضع رئیس جمهور محترم و تلاش دولت در مسیر سیاست های کلی نظام است و شخص رئیس جمهور محترم و کلیت دولت بیش از هر زمان مورد تایید و حمایت مقام معظم رهبری هستند و این فرصت مغتنمی برای خدمت و کار بیشتر برای مردم عزیز است
ایشان در ادامه اظهارداشت : در استان خراسان رضوی نیز بیش از هر زمانی اتحاد و انسجام سیاسی وجود دارد. با مشی سیاسی اعتدال استاندار محترم و تمرکز ایشان بر مسائل اصلی استان فضای کار و تعامل در قالب مدل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان بوجود آمده که بی نظیر است و بهترین فرصت برای خدمت است.مقام عالی دولت در شهرستان داورزن ضمن تبیین برنامه ها ، اهدف و اولویت های کاری خود در شهرستان داورزن را ،رونق تولید، اشتغال ، تقویت زیرساخت های اقتصادی ، عمرانی و فرهنگی در قالب مدل مثلث توسعه اقتصادی و با استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان دانست.ایشان در ادامه افزود: در همین راستا، نشست های با صاحبان سرمایه و کارآفرینان، معاونین اقتصادی، عمرانی و زیارت استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط استان داشتم که نتایج خوبی را به همراه داشته است و در آینده نزدیک گزارش آن ارائه خواهد شد.
امام جمعه در ادامه این دیدار ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و با هنر اظهار داشت: ما باید با تلاش و حرکت جهادی به انقلاب و مردم خدمت کنیم و از فرصت هایی که خدواند در اختیارا گذاشته است به خوبی استفاده کنیم.
 ایشان در ادامه با تاکید بر اتحاد بین مردم و مسئولین بیان داشت: اشتغال و تولید را در شهرستان افزایش دهیم و در حوزه اقتصادی تلاش نماییم. و باید مدیران در میان مردم حضور داشته باشند و انتظارات به حق مردم را پاسخگو باشند که هفته دولت فرصتی مغتنم برای حل این مشکلات می باشد.
 علیزاده در ادامه افزود : ارتباط مسئولین با مردم می تواند منشا خیر و برکات و محبوبیت برای خود مدیران شهرستان شود.
 ایشان در ادامه با اشاره به مسائل فرهنگی شهرستان اظهار داشت : انقلاب مسیر خود را طی می کند و ما مسیولین باید با نفود فرهنگی در میان مردم دروغ و شایعات فصاهای مجازی را خنثی نماییم و با حساسیت و رعایت مسائل فرهنگی و اعتقادی در میان مردم تاثیر گذار باشیم.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان