.     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۱۳

آیت‌الله مصطفی اشرفی شاهرودی:

پشتیبان استاندار خراسان رضوی در مسیر گره‌گشایی از مشکلات مردم هستیم

آیت الله مصطفی اشرفی شاهرودی از علمای بزرگ خراسان و استاد سطح خارج حوزه علمیه مشهد و علی‌رضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، آیت الله مصطفی اشرفی شاهرودی در این دیدار که در محل دفتر استاندار انجام گرفت، از اقدامات علیرضا رزم‎حسینی در حوزه اقتصادی تقدیر کرد و افزود: مشکلات اداری بسیاری از سرمایه ها و سرمایه گذاران را از استان و کشور فراری داده است.
وی با اشاره به اینکه بروکراسی پیچیده اداری باعث زحمت و مشکلاتی برای مردم شده است، تصریح کرد: به روسای ادارات دستور دهید تا مشکلات پیش روی ارباب رجوع را برطرف کنند؛ بدانید ما در مسیر گره‌گشایی از مشکلات مردم پشتیبان شما هستیم.
این استاد سطح خارج حوزه علمیه مشهد تصریح کرد: برای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و بهبود شرایط خدمت رسانی به مردم بهتر است بازرسان نامحسوس به ادارات اعزام شوند و نقاط ضعف را گزارش دهند.
وی خطاب به استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از اینکه می‌بینیم جوانان ما با مدارک تحصیلی بیکار هستند؛ رنج می بریم. وقتی عملکرد شما تبدیل به یک الگوی کشوری شود، سایر استان ها هم مجبور به کار و تلاش خواهند شد.
آیت الله اشرفی شاهرودی به مشکلات حاشیه شهر مشهد هم اشاره کرد و گفت: مهاجرت مردم از روستاها به حاشیه شهرها یک دغدغه اساسی است که امیدواریم با ایجاد شغل در مناطق روستایی شاهد مهاجرت معکوس به روستاها باشیم.
استاندار خراسان رضوی هم در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی گفت: معضل بروکراسی اداری یکی از مواردی است که همواره انتقاد جدی به آن داشته ایم و امیدواریم با تفیض برخی از اختیارات وزیران به استان تاحدودی این مشکل برطرف شود.
علیرضا رزم‌حسینی تاکید کرد: برای موفقیت در طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، نیازمند گسترش فرهنگ اقتصادی در بین آحاد جامعه هستیم و این مهم بدون نقش آفرینی علما و روحانیت تحقق نمی یابد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان