.     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۱۳

استاندار خراسان رضوی:

توسعه همه جانبه و پایدار نیازمند تغییر در سبک اداره کشور است

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب نیازمند یک الگوی جدید در اداره کشور هستیم، گفت: با الگوی گذشته، در حوزه های فرهنگ و اقتصاد موفق نخواهیم شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در نشست مشترک با فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس از داشتن حداقل تجهیزات جنگی محروم بودیم اما امروز سپاه به اندازه ای قدرتمند شده است که از موشک و پدافند هوایی صحبت می‌کنیم.
وی با تاکید بر اینکه امنیت پایدار امروز شهرها و روستاهای کشور مدیون سپاه پاسداران و نیروهای مسلح است، افزود: انسجامی که امروز بین نیروهای مسلح وجود دارد، فوق العاده است و به لطف خداوند متعال، همه ماموریت های از قبل تعریف شده، در موعد مقرر انجام می‌شوند.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: بعد دوران دفاع مقدس هیچ کسی تصور نمی‌کرد که روابط  ایران و عراق به اندازه امروز درآمیخته شود و دو کشور در سیاست های منطقه ای حرکت های هماهنگ انجام دهند؛ این نتیجه زحمات برادران عزیز سپاهی است. 
رزم حسینی اضافه کرد: بعد از انقلاب به رغم همه مشکلات، در حوزه اقتصادی و زیرساخت ها اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته است و آمارهای قابل دفاعی در این زمینه وجود دارد که می‌توان مصادیق آن را برشمرد.
وی افزود: البته کاستی هایی در مسائل معیشتی مردم وجود دارد که مسائل داخلی، تحریم ها و بازسازی های دوران دفاع مقدس در آن بی تاثیر نبوده است اما به هرحال باید در گام دوم انقلاب به دنبال الگوی جدیدی در اداره کشور باشیم.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه با سبک مدیریتی گذشته نمی توان در حوزه فرهنگ و اقتصاد موفق شد، خاطرنشان کرد: تا زمانی که در حوزه اقتصاد تحولی صورت نگیرد و مسئولیت توسعه کشور به شرکت های توسعه گرا واگذار نشود، نباید انتظار توسعه همه جانبه داشت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان