.     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۱۳

جلسه شورای اداری شهرستان داورزن

امروز ۱۳ آبان روز هیهات من الذله است ، روز عزت ملت ایران و روز مبارزه با نظام سلطه و مستکبرین و در رأس آن آمریکا است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه شورای اداری با حضور فرماندار ، امام جمعه ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان و رؤسای ادارات در محل سالن اجتماعات شهرداری شهرستان داورزن برگزار گردید.
فرماندار در این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان و با اشاره به روز یوم ا... 13 آبان  اظهار داشت : خداوند منان و متعال را بر این اتفاق ، انسجام ، همدلی و صمیمیت سپاسگزاریم و به لطف خداوند متعال تعامل و همکاری خوبی در شهرستان وجود دارد امروز 13 آبان روز هیهات من الذله است ، روز عزت ملت ایران و روز مبارزه با نظام سلطه و مستکبرین و در رأس آن آمریکا است. مراسم راهپیمایی 13 آبان در شهرستان با شکوه برگزار شد و از حضور مردم ولایتمدار شهرستان ، دانشجویان ، دانش آموزان ، معلمان عزیز و تمامی دست اندرکاران کمال تشکر را دارم.
ایشان در ادامه ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل بیان داشت : در بحث پدافند غیرعامل باید بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که میزان آسیب پذیری در شرایط غیرعادی کاهش پیدا کند و چرخه خدمات بتواند استمرار داشته باشد و تأکید بر این است که دستگاه های اجرایی سطح بندی مراکز را اعمال کنند.
اسدالهی در ادامه بیان کرد : شهرستان داورزن تا قبل از شهرستان صالح آباد آخرین شهرستان در خراسان رضوی بود که تأسیس شد و از این جهت هنوز ساختار و تشکیلات اداری آن کامل نشده است و استقرار برخی ادارات را نداریم و یکی از ادارت مهم اداره ثبت اسناد و املاک است که امروز شاهد راه اندازی آن هستیم و از همه عزیزان بخصوص جناب آقای بهادر مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ، شورای اسلامی شهر داورزن و نمایندگان که در این اتفاق مبارک نقش داشتند بی نهایت سپاسگزارم.
ایشان در ادامه افزود : امسال سال رونق تولید نامگذاری شده است و امروز همه مسئولین کشور ، مجلس شورای اسلامی ، قوه قضائیه ، دولت و شخص رئیس جمهور محترم مصمم هستند سیاست های اقتصاد مقاومتی را اجرایی و از تولید و تولید کنندگان حمایت کنند. و شعار ما هم در شهرستان داورزن کار مجاهدانه و با برنامه در جهت رو نق تولید و اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی است.
 در ادامه امام جمعه شهرستان ضمن خیرمقدم به حاضرین و میهمانان روز یوم ا... 13 آبان خصوصاً شهادت دانش آموزان عزیزمان را در چنین روزی در سال 57 که تعداد 60 نفر دانش آموز و 36 هزار نفر شهید دانش آموز را در دفاع مقدس و همه شهدای عزیز را گرامی و اظهار داشت : هفته در پیش رو هفته فرهنگ عمومی است همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند فرهنگ مانند هواس و ضرورت و نیاز را برای هر جامعه ای حیات بخش است و نبود آن می تواند آسیب های اساسی و مهمی داشته باشد فرهنگ ارزشمندی که امروز در جامعه اسلامی ما وجود دارد روحیه استکبار ستیزی ، مقاومت و استقامت در مقابل مستکبران عالم ، رشد علمی ، قدرت موشکی ، توکل برخدا و مقاوم بودن در مسیر حق است که نهایت آن پیروزی خواهد بود.       
در ادامه این جلسه مدیرکل اداره ثبت و اسناد استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای صدر اسلام ، جنگ تحمیلی ، مدافع حرم ، 13 آبان و شهدای شهرستان داورزن و همچنین 13 آبان سالروز دانش آموز و مبارزه با استکبارجهانی افزود : خدا را شکر می کنم که توفیق خدمت در سی و پنجمین مراسم رسمی اقتصاد بهره برداری واحد ثبتی در استان خراسان رضوی باشم و لازم می دانم از کلیه بزرگوران مسئولین استان ، مجلس وقت ، فرماندار ، امام جمعه ، نمایندگان ، شورای اسلامی و تمامی بزرگورای که در راه اندازی این امر کمک کردند تقدیر و تشکر نماییم.
ایشان با اشاره به اینکه 109 سال از عمر اداره ثبت اسناد و املاک می گذرد و سازمان حاکمیتی است که وظیفه اصلی آن اعتبار بخشی ، حمایت و تصحیح مالکیت اشخاص حقیقی و حقوقی است به ارائه ای گزارشی از اداره ثبت اسناد و املاک پرداخت و افزود : مسئولین شهرستان بیدار باشند و تلاش کنند که جلو سرعت طلاق گرفته شود که اگر همین طور آمار ادامه پیدا کند در سال 1409 آمار طلاق و ازدواج با هم برابر می شود و توصیه من این است که دسته کلیدی برای کار ها داشته باشید 1- جامعه نگری 2- پرهیز از روزمرگی 3- نظم و انظباط که اداره ثبت اسناد و املاک متولی نظم و انضباط است و شعار امسال ما کار است.
در پایان این جلسه به اتفاق امام جمعه ، فرماندار و مسئولین ادارات ، اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان داورزن افتتاح  و پرونده های ثبتی  رونمایی شد و این اداره شروع به کار کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان