.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۱۵

بند خاکی روستای کمیز شهرستان داورزن مورد بازدید قرار گرفت

فرماندار شهرستان داورزن افزود : اجرای این طرح با محوریت بخش خصوص در دو بخش اجرا می شود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری داورزن : بازدید بند خاکی روستای کمیز با حضور حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن و جمعی از مدیران صورت پذیرفت.
فرماندار شهرستان داورزن اظهار داشت : شعار محوری انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری گام دوم انقلاب ؛ قانونمداری ، بی طرفی و انسجام ملی است و سیاست راهبردی نظام بر این است که مشارکت حداکثری داشته باشیم.
اسدالهی گفت : شرکت در انتخابات هم حق است و هم تکلیف البته مردم ولایت مدار شهرستان داورزن این بصیرت و آگاهی را دارند که با حضور حداکثری خود در بر گزاری هر چه باشکوهتر انتخابات نقششان را ایفا نمایند.
وی ادامه داد : دولت مصمم به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری است و مدل اجرایی مثلث توسعه اقتصاد مقاومتی  توسط استاندار محترم ارائه شده است و مورد تأیید و حمایت مسئولان نظام قرار گرفته است و همه ارکان نظام در استان در آن مشارکت دارند و همچنین مورد اعتماد و پذیرش بخش خصوصی واقع شده است.
فرماندار شهرستان داورزن افزود : اجرای این طرح با محوریت بخش خصوص در دو بخش اجرا می شود یک بخش مربوط به پروژه های مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی است که در اجرای این مهم تعداد 19 پروژه با 4230 میلیارد تومان سرمایه و حدود 568 نفر اشتغال در شهرستان داورزن عملیاتی شده است که محل دو پروژه یعنی پروژه سیم و کابل و ریخته گری فولاد به عنوان اولین طرح ها در ناحیه صنعتی داورزن      می باشد که از این جهت نیز دارای اهمیت است.
اسدالهی در ادامه بیان کرد : اجرای این پروژه ها موجب اشتغال جوانان و بهبود معیشت مردم و علاوه بر آن افزایش درآمد شهرداری و دهیاری های شهرستان داورزن خواهد شد.
وی ادامه داد : هدف و بخش دوم مربوط به توانمندسازی جوامع محلی است که در این راستا تفاهم نامه با سه معین جدید شهرستان به عنوان خیرین اقتصادی توسط استاندار محترم امضا شده است و فعالیت خود را شروع کرده اند  و راهبری و محور توسعه اقتصادی در روستاهای هدف با معین های اقتصادی و فرهنگی است و دستگاه های دولتی موظف به تأمین زیرساخت ها می باشند.
فرماندار شهرستان داورزن اظهار داشت : هدف ما در شهرستان داورزن کمک به اجرای این برنامه ها می باشد علاوه بر این برای هر روستا متناسب با ظرفیت هایی که دارد چند پروژه مهم را هدف گذاری کردیم که در پیشرفت روستا می تواند تأثیرگذار باشد و برای روستای کمیز تکمیل بند خاکی ، انجام مطالعات و اجرای پروژه آبخیز داری است.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۴۶۴۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۰ نفر
آماربازدیدکنندگان