.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

شورای اداری شهرستان داورزن برگزار گردید

فرماندار داورزن با تبریک دهه مبارک فجرافزود : مردم برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته اند لذا ما مسوولان باید بیش از گذشته قدردان مردم باشیم و با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی شرایط رفاه اجتماعی مردم را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری داورزن : جلسه شورای اداری با حضور حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن ، حجت الاسلام جواد علیزاده امام جمعه ، رؤسای ادارات و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات شهرداری شهرستان داورزن برگزار گردید.
فرماندار داورزن با ذکر برخی از ویژگی های شهید سلیمانی نظیر ، مؤمن بودن ، خدابین بودن ، اهل عمل بودن و ذوب در ولایت گفت : بابد مکتب و سبک زندگی  شهید سلیمانی الگوی گفتاری و رفتاری ما باشد.
اسدالهی با بیان این که سردار دلها یک انقلابی تمام عیار بود اما در چهارچوب قوانین و ساختارهای نظام جمهوری اسلامی رفتار می کرد گفت : این نمونه ای از الگوی انقلابی اسلامی است که مردم ما آن را دیدند و لمس کردند و شهادت شهید ، خون تازه ای به جبهه مقاومت دمیده شده و دشمنان را رسوا کرد.
فرماندار داورزن با تبریک دهه مبارک فجرافزود : مردم برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته اند لذا ما مسوولان باید بیش از گذشته قدردان مردم باشیم و با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی شرایط رفاه اجتماعی مردم را فراهم کنیم.
اسدالهی در ادامه گفت : مدیری که در حوزه مسئولیتش برنامه و هدف نداشته باشد نمی‌تواند در تداوم پیشرفت و توسعه شهرستان مؤثر باشد مدیران علاوه بر پیگیری امور از طریق مدیران دستگاه های متبوع خود برای برون رفت از محدودیت ها و مشکلات باید از ظرفیت وسیع مردم استفاده کنند و بدانند بدون مشارکت و همکاری مردم اقدامی مثبت انجام نخواهد شد .
وی در ادامه گفت : طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اصلی‌ترین برنامه عملیاتی استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه همه جانبه تعریف و مورد تأکید استاندار محترم است و همه ارکان حکومتی و مردم در آن مشارکت دارند لذا باید مدیران در اجرای آن همکاری لازم را داشته باشند.
رئیس شورای اداری در این  نشست افزود : درقالب طرح مثلث توسعه اقتصادی ۱9 پروژه با سرمایه‌گذاری 4320 میلیارد تومان و اشتغال 568 نفر در این شهرستان تصویب و بعضاً عملیاتی شده است از جمله عملیات اجرایی دو طرح صنعتی سیم و کابل و ریخته‌گری فولاد با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد تومان در ناحیه صنعتی داورزن آغاز شده است.
 فرماندار در ادامه بر اجرای مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ، کمک به اجرای پروژه های مثلث اقتصادی ، فرهنگی و معین های اقتصادی تأکید کرد و افزود با اجرای این مصوبات و پروژه ها تحول اساسی در حوزه های فرهنگی ، عمرانی و اقتصادی در شهرستان ایجاد خواهد شد.
اسداللهی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود : انتخابات یک پروژه ملی است و باید بی طرفی و قانونمداری سرلوحه کار همه دست اندرکاران قرار گیرد و با بسیج تمام امکانات موجود زمینه حضور حداکثری مردم فراهم شود.
امام جمعه داورزن در شورای اداری شهرستان داورزن اظهارداشت : رفتار و کردار مسئولان را مردم میبینند و براساس آن قضاوت خواهند کرد و باید رفتار ما در راستای رفتار وکردار سردار سلیمانی باشد ، آن شهید بزرگوار در برابر دشمنان سرسخت و در برابر دوست متواضع و رئوف بود و با سرلوحه قرار دادن رفتار سردار دلها بدانیم بیشتر از گفتار ، رفتار تاثیرگذار است.
حجه الاسلام جواد علیزاده افزود  : دشمنان در تلاش حداکثری برای ضربه زدن به انقلاب و نظام هستند جنگ فقط نظامی نیست بلکه اکنون در یک جنگ تمام عیار قرار داریم که همدلی و ایجاد فضای آرامش و  مردمی بودن مسئولان بسیار مهم است و بدانیم  مردم ولی نعمت ما هستند و تلاش کنیم با همین امکانات کم هم مشکلات مردم را در حد توان حل نماییم ، حضور مسئولان در بین مردم جایگاه مسئولان را ارزشمند می کند.
وی افزود : نا امید کردن مردم و مسئولان ، ایجاد تشنج در جامعه از برنامه‌های دشمنان است و از هر راهی که بتوانند می‌خواهند حضور در صحنه مردم را کم‌رنگ کنند ، ما مدیون حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم که در هر شرایطی حضور مردم در صحنه ، نقشه‌های شوم دشمنان و فتنه هارا نقش برآب کرده است.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان