.     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان فروردین ادامه دارد

فرماندار شهرستان داورزن گفت:سفرهای بین استانی همچنان ممنوع است و مردم کماکان از سفربه استان خراسان رضوی و سایر نقاط استان ها خودداری کنند و خروج افراد غیرساکن برای رفتن به محل سکونت خود بلامانع است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری داورزن :حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن در بازدید از ایست و بازرسی کاهک با تبریک میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و روز سربازان گمنام امام زمان، از زحمات و خدمات مستمر و ارزشمند نیروهای خدوم امنیتی، انتظامی و بسیجی تشکر نمود.
فرماندار شهرستان داورزن اظهار داشت : سفرهای بین استانی همچنان ممنوع است و مردم باید کماکان از سفر به استان خراسان رضوی و سایر استان ها خودداری کنندو خروج افراد غیر ساکن برای رفتن به محل سکونت خود بلامانع است.
وی در ادامه گفت : صرفا افراد بومی ساکن (مقیم) مجاز به ورود به شهر و روستاهای شهرستان داورزن بوده و ورود افراد غیر ساکن، ممنوع است.
فرماندار شهرستان داورزن در ادامه افزود :مراکز تفریحی و تفرجگاه ها و اماکن مشابه که محل تجمع افراد هستند؛ همچنان تعطیل است و برگزاری هرگونه تجمع و مراسم رسمی، ‌غیر رسمی و مذهبی همچنان ممنوع است.
وی ادامه داد برگزاری اعیاد شعبانیه در قالب برپایی ایستگاه‌های صلواتی، برپایی مراسم، جشن های مولودی خوانی و نظائر آن ممنوع است.
اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن در ادامه بیان کرد : تردد کارمندان و ‌کارگرانی که محل سکونت آنها با محل کارشان در نقاط مختلف قرار دارد، با ارائه مدارک شناسایی معتبر بلامانع است.
وی درمورد فعالیت اصناف و مشاغل افزود :
الف) مشاغل ضروری فقط در چارچوب پروتکل های ابلاغی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.
ب) فعالیت مشاغل و ‌صنوف دارای ریسک کم و متوسط که فهرست جدید آن از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام خواهد شد؛ از تاریخ ۲۳ فروردین‌ماه مطابق پروتکل‌ها و شرایطی که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ و جزئیات آن از سوی وزارت صمت اعلام می‌شود؛ به صورت تدریجی آغاز خواهد شد.
فرماندار داورزن در پایان گفت :درصورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق الذکر، برابر قانون با متخلفین برخورد خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان