.     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

کارگران به معنای واقعی کلمه در حال ایثار و جهاد هستند

قوی شدن اقتصاد برپایه تولید داخلی از جمله رموز موفقیت در برابر هجمه بی رحمانه دشمنان و مستکبران عالم در جنگ و تحریم اقتصادی علیه مردم این مرز و بوم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مراسم گرامیدشت هفته کار و کارگر با حضور حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن ، مسئول اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، تعدادی از مسئولین، کارفرمایان و جمعی از کارگران نمونه فعال شهرستان در محل سالن اجتماعات دکتر علی شریعتی برگزار گردید.
حسین اسدالهی در ابتدا به شرایط حساس کنونی کشورمان اشاره و اظهار داشت :در شرایط حساس کنونی که در پرتو عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصرعج و تحت رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای دام عزه ، با تلاش همه ارکان حکومت بخصوص دولت تدبیر و امید و استقامت و همراهی عموم مردم شریف و غیور، شاهد پیشرفت کشور عزیزمان در عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی هستیم؛ قوی شدن اقتصاد برپایه تولید داخلی از جمله رموز موفقیت در برابر هجمه بی رحمانه دشمنان و مستکبران عالم در جنگ و تحریم اقتصادی علیه مردم این مرز و بوم است.
وی در ادامه افزود: بدون تردید همه اقشار در پیشرفت و تاب آوری اقتصادی کشور نقش دارند؛ ولی در این میان کارگران به عنوان سربازان خط مقدم این جبهه، شرافتمندانه و مجاهدانه با حداقل های ممکن، چرخ تولید و ارائه خدمات مورد نیاز کشور را به حرکت درآورده اند، و در سالی که به نام جهش تولید مزین است به معنای واقعی کلمه در حال ایثار و جهاد هستند.
فرماندار در ادامه این مراسم ضمن عرض خداقوت به کلیه زحمت کشان عرصه کار و تولید، این هفته مبارک را به جامعه کارگری کشورمان، به خصوص کارگران زحمت کش و پر تلاش شهرستان داورزن و خانواده های معزز ایشان تبریک گفتند و در پایان با لوح یادبود از کارگران نمونه واحدهای صنعتی و فعال شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۱۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۲۲۲۹۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان