.     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

کارگران به معنای واقعی کلمه در حال ایثار و جهاد هستند

قوی شدن اقتصاد برپایه تولید داخلی از جمله رموز موفقیت در برابر هجمه بی رحمانه دشمنان و مستکبران عالم در جنگ و تحریم اقتصادی علیه مردم این مرز و بوم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مراسم گرامیدشت هفته کار و کارگر با حضور حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن ، مسئول اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، تعدادی از مسئولین، کارفرمایان و جمعی از کارگران نمونه فعال شهرستان در محل سالن اجتماعات دکتر علی شریعتی برگزار گردید.
حسین اسدالهی در ابتدا به شرایط حساس کنونی کشورمان اشاره و اظهار داشت :در شرایط حساس کنونی که در پرتو عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصرعج و تحت رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای دام عزه ، با تلاش همه ارکان حکومت بخصوص دولت تدبیر و امید و استقامت و همراهی عموم مردم شریف و غیور، شاهد پیشرفت کشور عزیزمان در عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی هستیم؛ قوی شدن اقتصاد برپایه تولید داخلی از جمله رموز موفقیت در برابر هجمه بی رحمانه دشمنان و مستکبران عالم در جنگ و تحریم اقتصادی علیه مردم این مرز و بوم است.
وی در ادامه افزود: بدون تردید همه اقشار در پیشرفت و تاب آوری اقتصادی کشور نقش دارند؛ ولی در این میان کارگران به عنوان سربازان خط مقدم این جبهه، شرافتمندانه و مجاهدانه با حداقل های ممکن، چرخ تولید و ارائه خدمات مورد نیاز کشور را به حرکت درآورده اند، و در سالی که به نام جهش تولید مزین است به معنای واقعی کلمه در حال ایثار و جهاد هستند.
فرماندار در ادامه این مراسم ضمن عرض خداقوت به کلیه زحمت کشان عرصه کار و تولید، این هفته مبارک را به جامعه کارگری کشورمان، به خصوص کارگران زحمت کش و پر تلاش شهرستان داورزن و خانواده های معزز ایشان تبریک گفتند و در پایان با لوح یادبود از کارگران نمونه واحدهای صنعتی و فعال شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان