فرماندار داورزن
حسین اسدالهی
فرماندار داورزن

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

حفظ و ارتقای ارزش ها و تحکیم بنیان خانواده از برنامه های مهم شهرستان در حوزه زنان و خانواده است.

جلسه شورای اداری شهرستان داورزن با حضور حسین اسدالهی فرماندار، طهماسبی مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات دکتر علی شریعتی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای اداری شهرستان داورزن با حضور حسین اسدالهی فرماندار، طهماسبی مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات دکتر علی شریعتی برگزار گردید.

 اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک پیشاپیش ولادت حضرت زینب اظهار داشت: حفظ و ارتقای ارزش ها و تحکیم بنیان خانواده و همچنین توانمند سازی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی زنان سرپرست خانوده از برنامه های مهم شهرستان در حوزه زنان و خانواده است.

اسدالهی افزود: باور به کرامت وحقوق برابر زنان و مردان، ارتقای موقعیت و جایگاه زنان در خانواده و اجتماع، ارتقای شاخص های بهداشت و سلامت، بهبود مشارکت زنان در عرصه های مدیریتی و آموزش مهارت های زندگی از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه توانمند سازی بانوان و خانواده در شهرستان داورزن است.

وی در ادامه با اشاره به شرایط مناسب فرهنگی اجتماعی شهرستان برای مشارکت و فعالیت اقتصادی زنان تصریح کرد: زنان شهرستان داورزن در کنار مردان در بخش های مختلف اقتصادی بخصوص فعالیت های کشاورزی حضور فعال و موثری دارند و با مشارکت و همراهی و ارائه توانمندی های خود به استحکام و اقتصاد خانواده نیز کمک می کنند.

فرماندار در پایان به ضرورت توسعه سلامت و نشاط بانوان اشاره و افزود: کمبود امکانات تفریحی و ورزشی و همچنین فرهنگی و آموزشی از موانع اجرای برنامه های توسعه نشاط اجتماعی در حوزه بانوان شهرستان است.

در ادامه جلسه مدیر کل زنان و خانواده استانداری اظهار داشت: توجه ویژه مقام معظم رهبری به موضوع زنان و حمایت رییس جمهور محترم و استاندار معزز از بانوان را زمینه ساز رشد حداکثری ایشان در تمام عرصه ها برشمرد که دفتر زنان در این خصوص مسئولیت و ماموریت سنگینی برعهده دارد.

وی ضمن تشریح و تبیین برنامه عملیاتی سال ۹۹ تدوین شده در دفتر امور زنان و خانواده افزود: به منظور اجرایی کردن این برنامه که در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب و مصوبات دولت در سال جهش تولید تدوین شده کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان همکاری کامل با این دفتر و فرمانداری داشته باشند.

طهماسبی در ادامه تصریح کرد: ️ایجاد اتاقهای فکر برای کمک به مدیران شهرستان ، استفاده ازظرفیت مجمع مشورتی بانوان ، استفاده از ظرفیتهای بسیار ناب تاریخی و فرهنگی شهرستان و شناساندن آنها به مردم استان می باشد.

در پایان جلسه شورای اداری از زحمات خانم داورزنی مسئول امور زنان وخانواده شهرستان و خانم صالح آبادی بخشدار شهرستان، با اهدای لوح تقدیر قدردانی گردید و از پوستر نمایشگاه مجازی توانمندیهای بانوان شهرستان رونمایی شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان