فرماندار داورزن
حسین اسدالهی
فرماندار داورزن

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۱۰

برگزاری کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان داورزن با حضور نماینده بانک صنعت و معدن کشور

کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان داورزن با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه، نماینده بانک صنعت و معدن بعنوان معین اقتصادی شهرستان داورزن ، و سایر مدعوین در محل سالن جلسات دکتر شریعتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر احمدی مدیر عامل شرکت صنایع شیمیای ایران اظهار داشت: در راستای تفاهم انجام شده میان استانداری خراسان رضوی و بانک صنعت و معدن بعنوان معین اقتصادی شهرستان داورزن، زمینه ایجاد ۲۰۰ کسب و کار خرد در این شهرستان فراهم شده است.
نماینده معین اقتصادی شهرستان گفت برای اجرای این برنامه، مرکز کارآفرینی برکت که تجربه مفیدی در این خصوص دارد و عملکرد آن مورد تایید نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان است؛ بعنوان مجری تعیین شده است و برنامه ریزی و پیش بینی لازم برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت صورت پذیرفته است.
شناسایی ظرفیت ها، آموزش متقاضیان، حمایت و تضمین فعالیت طرح ها به مدت حداقل سه سال از تعهدات مجری و کارگزار معین اقتصادی شهرستان می باشد. 
وی با اشاره به مشکل سرمایه اولیه و سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی افزود؛ ما در مجموعه صنعت و معدن  آمادگی خود را برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی در راستای رونق و جهش تولید اعلام داشته و امیدواریم بتوانیم علاوه بر ایجاد کسب و کار خرد به تامین منابع مالی مورد نیاز طرح های توسعه ای شهرستان داورزن کمک کنیم.
حسین اسدالهی فرماندار شهرستان نیز در این جلسه، با تقدیر از اهتمام جناب آقای دکتر مهری گفت: حضور بانک صنعت و معدن بعنوان معین اقتصادی شهرستان داورزن فرصت مغتنمی برای سرعت بخشی به اجرای طرح های اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان است.
وی افزود این همکاری که در قالب مدل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی و با هدف توانمندسازی مردم و توسعه شهرستان صورت می گیرد به حفظ اشتغال موجود و توسعه کسب و کارهای خرد و حمایت از طرح های اقتصادی در شهرستان که بیش از ۸۵ درصد جمعیت آن روستایی می باشد؛ منجر خواهد شد.
در ادامه امام جمعه محترم نیز ضمن تشکر از استانداری و بانک صنعت و معدن، اظهار کرد کارهای خوبی در شهرستان در راستای تحقق اهداف مثلت توسعه اقتصادی و فرهنگی انجام شده که امیدواریم با ورود و فعالیت بانک صنعت و معدن بعنوان معین اقتصادی فرهنگی شهرستان، روند اجرای طرح های اشتغالزایی بلحاظ کمی و کیفی بهبود یابد تا مردم شریف شهرستان بیش از گذشته از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمات دولت بهره‌مند گردند.
در پایان حجت الاسلام حمیدی بعنوان مجری طرح های اشتغالزایی معین اقتصادی شهرستان داورزن معرفی شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان