فرماندار داورزن
حسین اسدالهی
فرماندار داورزن

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۳/۲۳

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان داورزن برگزار شد

افزایش مشارکت در انتخابات یک اصل راهبردی برای پاسداری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید از همه ظرفیت‌های موجود به منظور تبیین ضرورت حضور گسترده مردم بعنوان یک فریضه دینی در این رویداد مهم سیاسی استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان داورزن با حضور حسین اسدالهی فرماندار و اعضای کمیته در محل فرمانداری برگزار گردید. 
 
حسین اسدالهی فرماندار شهرستان داورزن در ابتدا ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و آغاز جشن های دهه کرامت بر ضرورت دشمن‌شناسی تاکید و اظهار داشت: هم‌اکنون در شرایطی قرار داریم که همه دشمنان و بدخواهان به صورت متحد و یکپارچه در مقابل نظام و مردم قرار گرفته و دنبال تحریم انتخابات و تحقق آرزوی تعبیرنشدنی دیرینه خود هستند.
 
اسدالهی در ادامه تصریح کرد: افزایش مشارکت در انتخابات یک اصل راهبردی برای پاسداری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید از همه ظرفیت‌های موجود به منظور تبیین ضرورت حضور گسترده مردم بعنوان یک فریضه دینی در این رویداد مهم سیاسی استفاده کنیم.
 
رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان داورزن در ادامه با تشریح اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ بیان داشت: مسئولین ادارات و نهادها، نخبگان، معتمدین و نیروهای انقلابی باید ضمن بیان دستاوردها و خدمات نظام و دولت و مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه و بیماری کرونا به صورت میدانی در جمع مردم حضور پیدا کرده و چهره به چهره مردم را به پای صندوق‌های رأی دعوت کنند و با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها و کانون های اجتماعی با اطلاع رسانی دقیق و امید آفرینی در جامعه، زمینه و بستر انتخاباتی پر شور و آگاهانه را در جامعه فراهم آورند.
 
حسین اسدالهی در ادامه به ضرورت حضور پرشور رای اولی ها در پای صندوق‌های رأی تاکید و اظهار داشت: باید رای اولی‌ها نیز برای حضور در پای صندوق‌های رأی تشویق شوند تا از این طریق موج مشارکت در انتخابات شکل بگیرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
تعداد بازدیدها : ۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان