فرماندار داورزن
حسین اسدالهی
فرماندار داورزن

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۳

استاندار خراسان رضوی خبر داد؛

رونمایی از ۱۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه‌گذاری در نیمه اسفندماه/مجاهدان اقتصادی کارت طلایی دریافت می‌کنند

استاندار خراسان رضوی از اعطای کارت طلایی به مجاهدان اقتصادی خبر داد و گفت: ۱۵ اسفند امسال از ۱۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در خراسان رضوی رونمایی می کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات و تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان که در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد، با قدردانی از مردم فهیم استان به واسطه حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن و گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت اظهار کرد: از سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یاد می‌کنیم که تمام زندگی‌اش را در راه تعالی کشور گذاشت و خواست تا بر سر مزارش نام سرباز قاسم سلیمانی را بنویسند.
وی با اشاره به اینکه راهبرد ما در خراسان رضوی توسعه اقتصادی است، افزود: یکی از مهمترین اهدافی که در حوزه اقتصادی دنبال می کنیم، رسیدن به رقم 5 میلیارد دلار صادرات است، البته موانعی در این مسیر وجود دارد که بخشز از آن به وزارت اقتصاد و بخش دیگر به سیاست‌های ارزی کشور مربوط است.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه تعاملات خوبی را با کشورهای همسایه شروع کرده‌ایم، تصریح کرد: وزیر صمت در جلسه ستاد رفع موانع تولید که در شهرستان چناران برگزار شد، اعلام کرد مقررات مربوط به این وزارتخانه را، در صورتی که مانع رونق تولید می شود نادیده می‌گیریم.
رزم‌حسینی با اشاره به اظهارنظر وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر واگذاری اختیارات به استان ها برای افزایش سرعت روند توسعه اقتصادی ادامه داد: در خراسان رضوی داوطلب این موضوع هستیم؛ مسئولیت می‌پذیریم و پاسخگو خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: در خراسان رضوی با همکاری اتاق بازرگانی، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، کارت‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی برای مجاهدین اقتصادی تدوین شده است و اولین کارت طلایی را 15 اسفند امسال به صادرکنندگان، کارآفرینان و کسانی که در عرصه ایجاد درآمد برای استان تلاش می‌کنند، تقدیم خواهیم کرد.
استاندار خراسان رضوی افزود: این کارت‌ها مزیت‌ها خوبی دارد، از جمله اینکه ارکان حاکمیت در استان بدون نوبت مشکلات کارآفرینان و فعالان اقتصادی را حل و فصل خواهند کرد و دیگر امتیازات معنوی نیز در این کارت‌ها پیش‌بینی شده است.
وی اظهار کرد: 15 اسفند امسال از 110 هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در خراسان رضوی رونمایی می کنیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۴۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان