فرماندار داورزن
حسین اسدالهی
فرماندار داورزن

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۰۴

حق بهره برداری از کاروانسرای مهر شهرستان داورزن از طریق مزایده عمومی توسط صندوق احیا کشور به بخش خصوصی واگذار می شود.

میراث‌فرهنگی
آگهی مزایده‌ عمومی واگذاری بهره‌برداری بناهای تاریخی و فرهنگی منتشر شد
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
آگهی مزایده‌ عمومی واگذاری بهره‌برداری بناهای تاریخی و فرهنگی، صندوق توسعه صنایع‌دستی و فرش دستبافت و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی منتشر شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی صندوق توسعه صنایع‌دستی و احیا بناهای تاریخی این صندوق که مجموعه‌ای غیر انتفاعی و وابسته به دولت است بر اساس بند ز ماده ۱۱۴ قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۳ در نظر دارد ۴۰ مجموعه تاریخی را طبق مشخصات مندرج در اسناد مزایده از طریق مزایده عمومی دو مرحله‌ای به صورت قرارداد سرمایه‌گذاری در مرمت، احیا، نگهداری و واگذاری حق استفاده و بهره‌برداری مدت معین واگذار کند.

اشخاصی که صلاحیت‌های لازم را از نظر کمیته فنی و بازرگانی دارا بوده‌ و بالاترین مبلغ اجاره‌بها را پیشنهاد کرده باشند به‌عنوان برنده مزایده شناخته خواهند شد.

برنده مزایده می‌تواند در دوره عملیات تکمیلی مرمت و آماده‌سازی احیا با شرایط مندرج در متن قرارداد و با تایید و موافقت صندوق احیا از بخش‌های تکمیل شده بهره‌برداری و از منافع آن استفاده کنند.

از تمام واجدین صلاحیت و درخواست‌کنندگان دعوت می‌شود از تاریخ نشر آگهی، اسناد مزایده را از دبیرخانه کمیسیون مزایده صندوق احیا به نشانی تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ساختمان صندوق احیا یا پایگاه اینترنتی صندوق احیا، همچنین پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات  و یا ستاد الکترونیک دولت دریافت کرده و حداکثر تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ مدارک مربوطه را تکمیل و نسبت به تحویل پاکت‌ها به دبیرخانه اقدام کرده و رسید دریافت کنند.

ضمن این که شماره تلفن ۱۷- ۳۳۹۹۲۰۱۶-۰۲۱ برای پاسخگویی به واجدین شرایط شرکت در مزایده در نظر گرفته شده است.

تاریخ گشایش پاکت الف و ب روز شنبه مورخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ راس ساعت ۹ صبح در محل دفتر مرکزی صندوق احیا به نشانی تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ساختمان صندوق احیا خواهد بود.

پاکت ج روز شنبه راس ساعت ۹ صبح روز ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در محل دفتر مرکزی صندوق به نشانی تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه گشایش می‌یابد و برنده نهایی اعلام خواهد شد.

حضور شرکت کنندگان و یا نمایندگان تام‌الاختیار آن‌ها با ارائه معرفی‌نامه در جلسه گشایش پاکت پیشنهادها اختیاری است.

به پیشنهادهای فاقد امضا، مشروط، مخدوش، ناقص و پیشنهادهایی که پس از تاریخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ دریافت شود، رسیدگی نمی شود .


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
بازدید : ۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان